Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jestli ji předchozí majitel udržoval, tak to žádná raketa není. Měl jsem M900 a dražší je jen výměna rozvodů, to se ale dělá jednou za 10 nebo 15 tisíc, takže nic strašného.

Charizma, jízdní vlastnosti, zvuk motoru a otevřený suchý spojky , to za pár kaček navíc stojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, takže kluci díky. Je to jak když jsem dřív vybíral hodinky, mám toho plnou hlavu a nevím co. Asi teda chvilku počkám a pak koupím něco lehčího s větším objemem a maximálně minimalistickym štítkem. Možná teda tu multistrádu, tak je tak hnusná, až je hezká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát že holt v zimě je větší výběr, na jaře s všichni vzpomenou, že chtěj motorku a je to probraný.

kup dorsoduro vod aprilky.......je to mašina pro prdel...budes muset neco pritlacit,ale kratky zatačky špička...vejška pro tebe taky.....na duknu se vyser,jsem italskej,ale tohle jedine novější a řadně prověřený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dukna taky ok, Multisranda sice není moje krevní skupina, ale tak nějak jí uznávám. No a jestli se bude moto sypat nebo držet, je v týhle ceně a stáří spíš o konkrétním kusu než o značce.

 

A souhlas s Qvidem, stejně to většinou končí u GS, už jsem ho před časem měl a letos se k němu obloukem vrátil:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím co znamená "bezpohlavní" motorka a to na nich jezdím posledních 16 let poměrně dost a malou chvíli mne to i živilo a mohl jsem si projet desítky typů. "Bezpohlavní" Golf se stal navíc legendou, protože to auto prostě vždycky fungovalo. Mně se motorky bud líbí nebo nelíbí, vyhovují mi nebo ne a to je ryze subjektivní dojem. Znám lidi, co na "bezpohlavních" motorkách jezdí celý život a objeli půlku světa. Já bych Horneta nechtěl, protože mám GS, které mi vyhovuje, ale někdo má rád holky, jiný vdolky a tak je to v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant: No právě to je to hezký, podle vkusu každého soudruha, že jo. Ke mně GS promluvilo zcela jasnym hlasem: "Jsem tvá definitivní motorka, mám svůj charakter". Hovořím tedy o 1150, chtěl jsem si letos koupit novou 1200, vyzkoušel, pojezdil a pak vyrazil do německa s dodávkou schánět starou 1150, kterou už jsem jednou měl.

 

Ivan Lelák: Bezpohlavní motorka se projevuje tak, že ti není líto, když jí prodáváš;-). To že něco dobře funguje, ještě neznamená, že tě to nadchne. To by motorka dle mýho nýzoru ale měla. Jinak třeba auto mám záměrně bezpohlavní (Golf to není:-)) a jsem tak spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril - dobrý!!!

xjr - aha, já si "bezpohlavní" spojuju s všeobecně platnou vlastností, ale motorka, která mne nenadchne (v mém případě kdysi Virago 750) a prodávám ji bez lítosti, může nadchnout někoho jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s GSA nejezdim motokros. Kdyz ale miris nekam daleko po vlastni ose, na malym mrzaku se to proste jet neda. A do techhle koncin co jsou na fotce, (Rumunsko a Kazachstan) se jinak dostat nedalo. Zkousel jsem i G650challenge ale byl jsem z toho nadrenej vic nez z adventure. Kdyz nepadas a tudiz nezvedas, je jedno ze je ta motorka tezka. Spis je to casto vyhodou. Co mi hodne pomohlo, ze mam na predku 21" kolo. S tim se to vodi daleko lip. A protoze jsem mrnavej a casto nedosahnu na zem, proste pridam plyn a projedu to. To je ten spravnej trening.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasím s Cyrilem, pokud se nezávodí a nespadne, je pro mne vyšší hmotnost výhoda, ať kvůli využití kinetické energie, kdy nemusím "hrabat", abych nějakým úsekem projel, tak tím, že nějaký kámen apod. motorku nerozhodí, naopak, na palubě o ničem nevím a šutr letí do lesa.

Já teď prožívám štastné motoobdobí, přítelkyně Drákula také propadla kouzlu GS...

post-3283-0-22423500-1418303854_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...