Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Kafíčko je svým způsobem retro. Takže nějaké zachovalé motohadry z 50.-60.let... A nebo aspoň olejákovou bundu, vysoké kožené šněrovací boty a zbytek se doladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to ladil universlane, cerny katata kozeny, cernou bundu ve starym race stylu, cerny, hnedy kozeny rukavice, davidu nebo biltwelku, pokud mas ,,hafo love´´ tak ruby helmu, barvu bych sladil treba s bandaskou:), halcyony na oci a na nohy engineery. Tim dle me nic neskazis a na kafaci budes fesak:)

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to ladil universlane, cerny katata kozeny, cernou bundu ve starym race stylu, cerny, hnedy kozeny rukavice, davidu nebo biltwelku, pokud mas ,,hafo love´´ tak ruby helmu, barvu bych sladil treba s bandaskou:), halcyony na oci a na nohy engineery. Tim dle me nic neskazis a na kafaci budes fesak:)

tl

Ač teda vzhledově stejná tak mě bere kokostka Bell custom 500, která je v USA docela hitem jak na kafíčka tak HD. Na ebay vychází docela za dobrý peníze. Přemejšlel jsem jí i na čízu a tenkrát jsem se ptal u prodejce BELL v Praze Plzeňská (nevim jestli tam ještě jsou byly spojený s nějakým motosalonem), proč jí nemaj v nabídce a týpek říkal něco, že je jenom pro USA kde je i homologována,ale pro CZ homologována není, že Evropa to má jinak nastavený. Né jako že by to nedala, ale že by to stálo prachy to nechat homologovat, tak na to serou a nabízely podobný modely, ale ty nebyly ončo. A samozřejmě bych taky volil univerzální černý hadříky, který využiješ i na jiných strojích. 

 

tak už je homologovaná  ;)

http://www.motovsem.cz/cz-detail-793850-moto-helma-bell-custom-500-solid-matte-black.html

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes celý den na půjčené Street Glide. Mám ji ještě na zítřek.....jsem z ní trochu rozpačitej. Pak se rozepíšu. 

 

Tak to bych Cyrile rád znal tvůj názor, protože máš s čím porovnávat, hlavně v porovnání s BMW komplexně, výhody, nevýhody, použitelnost, pocit z jízdy atd.  Za sebe říkám, že tyhle parníky nejsou nic pro mě.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

instant, on 16 Dub 2015 - 03:23, said:

Manekyn k zbliti - death to all hipsters.. sorry. Ale neviem si pomoct. Strasne.

Tak je jasne ze ten typek si na tvrdeho horala jenom hraje. Proste model no. Steve McQueen to neni. Za to nemozu, ze tam nesedim ja, nebo Jankoxxx :) :) Motorka, flanelka a dziska za to taky nemuzou. Motorka vyborna !!!

 

Tak neco na spraveni nalady. :)

post-6-0-96044500-1429159690_thumb.jpg

post-6-0-50326700-1429159706_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...