Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

............Ale Krosbouna bych v garáži mít chtěl...

A počkej teprve, až se na něm svezeš Ivánku! Včera večer jsem ho ještě po návratu ze Zlína osedlal a fakt mi sedí víc, než Street Glide. Víc péruje i tlumí, a nevibruje. Jen brzdit musím někdy oběma brzdami najednou. A není to cestovní motorka. Výlet do Rumunska si na něm moc představit nedovedu. To, že se s Glide dá cestovat, je jasný. Je to o tom, co člověka baví a co měl taky možnost vyzkoušet. Pokud nemáš srovnání, je to o hodně jednodušší.    

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou slíbené fotky :) Už si zvykám, přeci jen 18 let neježdění je znát.

Potřebuje ještě vyleštit, přeci jen celou zimu stála v zaprášené garáži. Nakonec nakrémuji brašny a budu si užívat :)

Až se vyjezdím, tak ji třeba vyměním za BMW GS ... :) Teď jsem ale velmi spokojený.

 

post-19672-0-40895600-1429273716_thumb.jpg

post-19672-0-18757800-1429273752_thumb.jpg

post-19672-0-53978900-1429273776_thumb.jpg

post-19672-0-84021100-1429273795_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsi ho nakonec stejně vzal...prcka. :cheers: 

Tak ti přeju, ať jezdí a ať se na něj rozumně poskládáš a on tě neschodí. Když jsi tak velký. Jestli nebude v neděli hnusně, připrdím se na tu vaši Olomouckou slávu na chvíli mrknout. Naposledy jsem tam byl v roce 2008. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzal, ale nebylo to snadné. Vzal jsem tvé rady vážně, ale daný slib jsem už nemohl zrušit :(

Starý pán (původní majitel...) má přes 70 a sliby bere vážně.

Ale zase tak malá není, dá se to. Třeba nakonec stejně skončím u  BMW...prostě mě fakt láká...zvlášť když procházím tvé foto cesty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se tady skuhrá, jak se třepe Harlej na pár set kilometrech... :)

 

Tomuhle říkám odvaha :lol2: :

http://www.jedeme-daleko.cz/

Pokud chlapci nikam moc nespěchají a nevadí jim mít občas ruce od šmíru, tak bych řekl, že to na pincku bude pohodlnější, než na kdejakém Harleji...i když na Krosbouna mi nesahej!  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...