Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Pokud chlapci nikam moc nespěchají a nevadí jim mít občas ruce od šmíru, tak bych řekl, že to na pincku bude pohodlnější, než na kdejakém Harleji...i když na Krosbouna mi nesahej!  :cheers:

 

To na Gorille taky a ani nejsem od šmíru :clap: .

Upraveno uživatelem Ivan Lelák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny stroj!

tak vitaj medzi nami!

 

Aby nedošlo k omylu, stroj není můj  :) Na okruh nemám tolik času, tak by mi to doma zbytečně čekalo v garáži. Na silnici mám v garáži Hondu VFR800 a malý esvéčko  :)

 

to BMW si půjčuju v Brně, když tam s nima bike-promotion přijede

 

 

post-32542-0-42684600-1429551315_thumb.jpg

post-32542-0-62011000-1429551320_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám, ale už se na něj zase těším do Brna :-D Dvakrát třikrát do roka si ho tam půjčit vyjde celkem rozumně. Má to nazutý nový gumy, nachystaný rovnou na ježdění, je u toho mechoš, kterej to sešteluje jak si řekneš. Na mý mrdalský ježdění, kdy nemusím mít každej šroubek podle sebe, je to suprová záležitost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vcera po zime ozivil skutra a celkom som si na tych malych kolieskach zablbol.. asi to fakt chce zase obnovu motoparku. Nemate niekdo osobne skusenosti s poslednou vfr1200? Ked to uvadzali som bol na skusobnej jazde a nebolo to ale vobec zle, len take trochu moc "suche", nieco mi tam chybalo. ale mozno to bolo zvukom ktory je v serii dost chaby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som vcera po zime ozivil skutra a celkom som si na tych malych kolieskach zablbol.. asi to fakt chce zase obnovu motoparku. Nemate niekdo osobne skusenosti s poslednou vfr1200? Ked to uvadzali som bol na skusobnej jazde a nebolo to ale vobec zle, len take trochu moc "suche", nieco mi tam chybalo. ale mozno to bolo zvukom ktory je v serii dost chaby.

šak to je honda, ta je vždycky suchá. Měl vfr 750 a bylo to jak jezdit na přerostlém skůtru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to dobře, ale proč měnit starou dobrou za novou?

Chtěl jsem obměnit/rozšířit motopark (nevím, blbost), ale nakonec z toho možná sejde. Zítra ho vezu zpátky do Renocaru. K pořízení mě vedlo vícero důvodů. Jeden docela pádnej je ten, že se novinky neradi učíme servisovat na cizích strojích. Je to nefér vůči zákazníkům, kteří by o tom nevěděli. Naštěstí jsme zatím na každej novej model našli dobrovolníka, kterej to za úpravu finančních podmínek rád nabídl. Zatím to vždy vyšlo... a dělám BMW přes 15 let. Mám najeto přes 300 km, zatím nevím....tak půl na půl. Uvidím. :death:  :flex:            

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...