Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Mitak, cece cetl si co jsem napsal? TT prodava naprosto spickovy hadry od klim, rukka, nakonec i to tvoje companero, atd. A i vse ostatni co delaj je top pro cestovani. O tom zadna. Ja psal, ze me rozesmejou fesaci co si koupej treba tu nej rukku a pak v tom jedou nejdal z prahy na ty slapy, pres mekac. Cesty do Alp jsou bomba, ale o tom jsem taky nepsal. Nikde jsem nepochyboval o kvalite tech vecich. Na kachne i bawu jsem od nich taky neco vozil. a uz dost o tom:)

Zmizik, pekny. To sedlo se me libi v hnedy z ace cafe verze thruxtona.

tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mitak, cece cetl si co jsem napsal? TT prodava naprosto spickovy hadry od klim, rukka, nakonec i to tvoje companero, atd. A i vse ostatni co delaj je top pro cestovani. O tom zadna. Ja psal, ze me rozesmejou fesaci co si koupej treba tu nej rukku a pak v tom jedou nejdal z prahy na ty slapy, pres mekac. Cesty do Alp jsou bomba, ale o tom jsem taky nepsal. Nikde jsem nepochyboval o kvalite tech vecich. Na kachne i bawu jsem od nich taky neco vozil. a uz dost o tom:)

Zmizik, pekny. To sedlo se me libi v hnedy z ace cafe verze thruxtona.

tl

Ále, mě vlastně jen štve, jak málo teď jezdím, tak jsem se ozval jak potrefená husa. Mimochodem od nás je to na Slapy dál než do Alp, takže i takový výlet bych si dal líbit :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam komplet Klim Badlands PRO a muzu vrele doporucit. Jako v pokojicku. Blby je, kdyz si do nich nekde klackem udelate diru. To fakt boli....ani aplikace goretexove zaplaty z Hudy tu pachut neodstrani.... Povozy KTM 950 Superenduro, KTM Adventure 990R a KTM EXC 500F. Drive hromady silnic od gsxr 1100 az po xjr1300, dneska uz se bojim, tak se placam mimo silnice. Teda vetsinou ?

Upraveno uživatelem dapCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gsxr1100...

To byla vysněná mašina. Zíral jsem na ni v Motorradu spoustu čísel.

Kdybych nebyl posera, nějakou pořídím.

Teď už jsem zralej na Harleje, ale nevím, jestli si ho chci dovolit.

Přitom jsem si dvacet let říkal, že na důchod si pořídím GS.

Co myslíte GS nebo haryka?

Nakonec jsem nejvíc let projezdil na enduru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z tehle dvojice bych vzal GSo kvuli univerzalnosti, rekneme jizdnimu komfortu a jizdnim vlastnostem. pak bych jeste resil destinace, kam s tim chci jezdit. S tema novejma GSkama vcetne LC bych se spokojil v pripade vejletu po Evrope, kde je realnej nejakej servis. Co se tyce jezdeni dal od civilizace, tak jednoznacne 1150gs, nebo KTM 950 Adv. GS je vice komfort a mensi spotreba, 950 je vice sportovni naradi s vetsi spotrebou. Ta spotreba muze byt krucialni, nekdo zase uprednostni vyhodu sportovniho podvozku, ktery uz ve standartu z fabriky zvlada veci, za ktere si majitele BMW u chlapcu v Touratechu priplaceji castky zvici porizovaci ceny zanovni Fabie. Je to ciste o vkusu a preferencich. HDcko jako vec, ktera mi ma ziskat pozornost okoli a dovezt moji hochprdel nekam na kavu, nebo na bazen, inu proc ne.... muze to bejt i hezky a system nahodnych vybuchu proste ma svoje kouzlo ?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim vyberem motorky je to slozity:-) neco jako s hodinkama! Osobni zkusenost se neda nahradit koukanim do katalogu, te jasny.

Nikdy se mi nelibily Brajtlingy a nakonec nenosim nic jinyho, nikdy jsem nechtel HD a stejne jsem u nej skoncil.

Cesta byla dlouha a trnita, ale stala za to!

Proste nektery veci ma clovek dany a ani o tom nevi a kdyz to prijde, nema cenu se tomu branit. Sorry mam dnes filizofickou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...