Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

to vies, mat maleho ftaka leze do penazi a vobec - je s tym kopa starosti. Heh

 

ja uz som skusil asi vsetko na co sa zmestim, len toto nie. zmena je zivot. pacila sa mi na prvy pohlad. Je to jednoducha poctiva motorka, s unikatnym motorom, a vyrobena v mierke 1:2. Nemal som v plane zakupit, ale zakupil som. Iskra preskocila.

 

Tymto dakujem nezapamatanemu clenovi fora, ze mi tento model dal do pozornosti v ramci diskusie v tomto vlakne. 

 

http://youtu.be/MqpDP7HQMtg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jde o Trumpetku, tak sem jezdil S3, coz povazuju za male, mrstne a obratne a mototuristika me nedelala nejmensi problem:). Dalnicim se pokud to jde vyhybam a treba v Alpach se v utazenejch vracakas budes s takovym parnikem prat vic. Ani Scaram co me zbyl neni etalonem cestvni motorky a presto si cestovani na nem uzivam:).

Tl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju ten suchý britský humor, který prosakuje z jistých pasáží videa

Palec nahoru, tři je ten správný počet válců

P.S. akorát mám mindrák z toho, že tvoje motorka má větší zdvihový objem než moje auto

to vies, mat maleho ftaka leze do penazi a vobec - je s tym kopa starosti. Heh

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jasný, když tě bere, tak neřešit kdo co říká. Já bych asi (nevím jestli je to stejný kategorie) volil Vmaxe, ale stejně tyhle stroje jdou mimo mě. 

 

ja mozno tiez, ale za cenu Vmaxa si k tomuto R3R radsej este nieco ine prikupim..

 

Kdyz uz jde o Trumpetku, tak sem jezdil S3, coz povazuju za male, mrstne a obratne a mototuristika me nedelala nejmensi problem:). Dalnicim se pokud to jde vyhybam a treba v Alpach se v utazenejch vracakas budes s takovym parnikem prat vic. Ani Scaram co me zbyl neni etalonem cestvni motorky a presto si cestovani na nem uzivam:). Tl

 

S3 to je u mna tak o cislo vacsie ako Blata :) ale jazdi to jak besne, to ano. Alpy uz ma nelakaju. To obdobie mam za sebou.

 

Miluju ten suchý britský humor, který prosakuje z jistých pasáží videa

Palec nahoru, tři je ten správný počet válců

P.S. akorát mám mindrák z toho, že tvoje motorka má větší zdvihový objem než moje auto

 

to oni maju aj lepsie, vid nizsie.. embrya motorov napichane steroidmi a tak. genialne. jo a nic si z toho nerob, ani moje sucasne auto na tom nie je o moc lepsie :)

 

Tak ti k tomu Defenderovi na dvou kolech gratuluju a doufam, ze budes spokojenej alespon do chvile, nez zacnes mit zase pocit, ze je cas vyzkouset neco jineho! Je to krasnej stroj a na tvoji velikost tak akorat!

 

dekuji ti nacelniku. dalsie bude asi RT a este chcem aj nieco s V4 a dvojspojkou od Hondy.. nechavam to na nahodu. len aby som mal na to cas.

 

http://youtu.be/HKEuzxC4eGc

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jde o Trumpetku, tak sem jezdil S3, coz povazuju za male, mrstne a obratne a mototuristika me nedelala nejmensi problem:). Dalnicim se pokud to jde vyhybam a treba v Alpach se v utazenejch vracakas budes s takovym parnikem prat vic. Ani Scaram co me zbyl neni etalonem cestvni motorky a presto si cestovani na nem uzivam:). Tl

 

...jj jasne dialnice su nutne zlo, a to nevraviac o tom ked maš obude gumy s hrubšim vzorkom ked si ideš do krajin kde asfalt chyba,vlastne tie krajiny kde ho je najmenej vyhladavam :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jj svata pravda už sa to posralo skoro vsade.........rozmyšlame to skusit za čiernym morom tam by to mohlo byt relativne dobre,Armenia Gruzia

 

....mam velmi podobne foto s tym nalevanim benzinu od miestnych :-)

qoag5k.jpg

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...