Jump to content

Recommended Posts

najlepsi zvuk motorky (po sestvalcovej honde - to neprebije ani stihacka).. nutne velke repro:

nenech ze sebe delat vola...mel jsem kdysi dva a na dlouhejch zatackach meli problem i zmrzlinari ....samozrejme ti co nosej slidery na kolenou pro ozdobu

bohuzel pri ostre jizde stojej fabricky brzdy za houby

• 2 weeks later...
  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež r

Myslím, že "manasi" ste asi vy. Na cestách platia nejaké pravidlá, že ... Motocyklista je nimi viazaný tiež, tak ich má dodržiavať. Alebo, že by motorky mali výnimku a mohli predchádzať zprava?

ja jazdim na motorke dost dlhu dobu a jazde v protismere som doteraz tak nejako neprisiel na chut.. a potom co par ludi okolo mna odislo a aj ja som mal par adrenalinovych vystrah uz jazdim na velkej

Motorka na novou sezonu téměř připravená, čeká se na novou elektroniku Dell´Orto DoPE 2.0, jen zatím fronta potenciálních jezdců není...

To vypadá hodně dobře. Jakého jezdce hledáte, co třeba Míra Popov?

Mám dilema. Na fotkach se mi libi tahle "retro" polokapotaz ale v realu jsem nevidel. Porad nevím jestli do toho jít, co myslíte? Říkám si ale plexi je plexi, když mne se to takhle na ty fotce líbi. Abych to nekoupil, den přidělával , pak dal nastrikat a pak to zase vrátil zpátky ...

post-959-0-47931000-1455373312_thumb.jpg

post-959-0-48730300-1455373329_thumb.jpg

Edited by km.kmk