Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Naprosto dobrej výběr a co se týče barvy asi bych na velký enduro nevolil nic jiného, stejně tak model výklopné brady. Já a další 2 kámoši co jsme spolu jezdili na silnicích máme všichni Shark RSI a máme je do teďka a pořád dobře slouží, teď jsem teda na KTM koupil krosovou. Sharka jsem kupoval asi před 8 lety a pořád je v super stavu stejně tak polstrování vevnitř. Jsou to kvalitní helmy za dobré peníze. 

 

jako že nekecám  :)

Vy jste ťamani? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se máš, já ležím od čtvrtka s chřipkou a né a né se jí zbavit. Was is das fur eine tolle Tasche?

Q BAG Sozia

Je to celkem šikovný na klíče, peněženku a podobný drobnosti. Trochu mi to vadí při sesedání, ale to chce asi zvyk a cvik. Přines mi to ježíšek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo.. jazdi to v ramci kategorie jak besny pes. teda ten motor evidentne navrhoval kompletny magor, no :) da sa s tym jazdit spokojne aj pomaly aj rychlo, co je velke plus. prekvapujuco dobra ochrana pred vetrom aj bez kapotaze. do zakruty to pada samo :) na hmotnost si treba zvyknut, ale to je asi jasne na pohlad. obcas som sa previezol na tradicnom dvojvalcovom cruisri takze mi to nie je uplne cudzie ale toto je ina liga. celkovo velka spokojnost. kategoriu cruiser odskrtavam ako vyriesenu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...