Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

No tak uplne ruzove to nie je, O-ring neO-ring, hrdza nikdy nie je znamkou nicoho dobreho. Clanok ti zhrdzavie okolo kruzku, to poskodi kruzok a ten prepusti vodu dovnutra a z retaze sa ti zacne sypat jemnucky cerveny prasok. Ci uz pri umyvani, alebo po jazde v dazdi, kazdopadne retaz nebola osetrovana ako sa patri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Cýro, jenže já až teď zjišťuju, jak krásný je nekoukat se NĚKDY na svět ze sedla skrz výkladní skříň. A nejde jen o bzuky rozpláclé na plégru  místo na mně... Ty už jsi to zjistil a máš strojů víc, já na to pomalu přicházím... 

post-3283-0-95458800-1470054645_thumb.jpg

post-3283-0-95154700-1470054661_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Cýro, jenže já až teď zjišťuju, jak krásný je nekoukat se NĚKDY na svět ze sedla skrz výkladní skříň. A nejde jen o bzuky rozpláclé na plégru  místo na mně... Ty už jsi to zjistil a máš strojů víc, já na to pomalu přicházím... 

Ivánku. Máš pravdu. Proto jezdím na Crossbones bez plexiskla, i když jsem ho asi před rokem koupil. Není to tak nějak prostě ono. Ale na delší cestu je velkou mašinu plégo pohoda. Myslím, když chceš jet jen v tričku a na hlavě s půlhrachem. Což jsem ještě před pár lety taky považoval za hazard a tudíž za holý nesmysl. Prostě lidi i nálady se občas mění.

Ten Maxík je super. Měl jsem v čase postupně dva. Jednoho slabýho s 98PS a potom siláka 145 PS. Byla to zábava....šlo s ním krásně předjet, ale umění bylo se v té rychlosti zase zpátky zařadit do pruhu. Potom jsem si koupil tu speciání výztuhu na rám, která se šrouboavala k motoru a bylo to o dost lepší. Jednou jsem ho půjčil kamarádovi, který ho tlačil několik kilometrů k benzince, páč jsem mu neřekl, že rezerva se musí elektricky přepnout. Jo to byly časy...ještě nebyly mobilní telefony. Jinak bych mu to řekl.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten priecnik na ram na Vmaxa, to su normalne spomienky toto.. sa mi vynorilo ked som to prvykrat videl/ cital v Motorrade :) 

 

ja som bol striktne cely zivot bez kapotaze, okrem skutra, kde to je tak nejak ziaduce, a CB1300SA, kde to proste bolo pekne, no.. ciastocne to bolo tym, ze pri mojich 190cm ziadna kapotaz poriadne nefungovala :) z tej rakety som aj ten maly stitok zlozil, robilo mi to neskutocny bordel v prilbe jak to tlacilo vsetok ten vzduch pod bradu. ale na tourera by som poriadnu kapotaz rozhodne chcel, to je pravda.

 

tento a buduci tyzden idem dorobit par detailov co som odkladal (pridavne svetla, stebel klakson, vyhrievane gripy) a odomknut prve tri kvalty, tak som zvedavy.. /na stare kolena blbnem uz :) / + mozno pojdem smer CR, tak vas pridem pozriet, kto sa predo mnou neschovate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten priecnik na ram na Vmaxa, to su normalne spomienky toto.. sa mi vynorilo ked som to prvykrat videl/ cital v Motorrade :)

 

ja som bol striktne cely zivot bez kapotaze, okrem skutra, kde to je tak nejak ziaduce, a CB1300SA, kde to proste bolo pekne, no.. ciastocne to bolo tym, ze pri mojich 190cm ziadna kapotaz poriadne nefungovala :) z tej rakety som aj ten maly stitok zlozil, robilo mi to neskutocny bordel v prilbe jak to tlacilo vsetok ten vzduch pod bradu. ale na tourera by som poriadnu kapotaz rozhodne chcel, to je pravda.

 

tento a buduci tyzden idem dorobit par detailov co som odkladal (pridavne svetla, stebel klakson, vyhrievane gripy) a odomknut prve tri kvalty, tak som zvedavy.. /na stare kolena blbnem uz :) / + mozno pojdem smer CR, tak vas pridem pozriet, kto sa predo mnou neschovate

Já se schovávat určitě nebudu.... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...