Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

@milhauszn: Ta Honda je pěknej kousek! Půjčovna není špatný nápad. Ale tam  hádám, bude nejspíš problém s papírama do 25 kW

 

Jak říkám, od začátku jsem hledal pětikila, zaujala mě GS 500 E, ale prý to má nic moc podvozek a výkonově to rychle omrzí. Zase si říkám, že je lepší mít za stejný prachy výkonově slabší kousek v dobrým technickým stavu než silnější šrot

 

A určitě bych to kupoval s někým, kdo se vyzná. Nespěchám na to, teď na to stejně nemám čas a do jara času dost, takže mám relativně dost času nechat uzrát správné rozhodnutí. 

 

Když se bavíme co se najetých km týče...40 000 - 50 000 km je ještě OK? S cenovým limitem si nemůžu moc vybírat a s největší pravděpodobnostní ta motorka bude mít najeto nějak tak...

 

@cali: oblečení taky postrádám, to ve zmíněném budgetu na moto není zahrnuto, takže náklady budou vyšší...hlavně bych nerad skončil u moto za 70 a oblečení za 30, to už radši rolády :D 

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milhauszn: Ta Honda je pěknej kousek! Půjčovna není špatný nápad. Ale tam  hádám, bude nejspíš problém s papírama do 25 kW

 

Jak říkám, od začátku jsem hledal pětikila, zaujala mě GS 500 E, ale prý to má nic moc podvozek a výkonově to rychle omrzí. Zase si říkám, že je lepší mít za stejný prachy výkonově slabší kousek v dobrým technickým stavu než silnější šrot

 

A určitě bych to kupoval s někým, kdo se vyzná. Nespěchám na to, teď na to stejně nemám čas a do jara času dost, takže mám relativně dost času nechat uzrát správné rozhodnutí. 

 

Když se bavíme co se najetých km týče...40 000 - 50 000 km je ještě OK? S cenovým limitem si nemůžu moc vybírat a s největší pravděpodobnostní ta motorka bude mít najeto nějak tak...

 

@cali: oblečení taky postrádám, to ve zmíněném budgetu na moto není zahrnuto, takže náklady budou vyšší...hlavně bych nerad skončil u moto za 70 a oblečení za 30, to už radši rolády :D

SV650N se za 40-45 dá koupit poměrně slušná. Oblečení to určitě chce, ale neboj se toho. Rukavice jsou tak litr, helma se dá koupit za necelou trojku, bunda taky tak, boty tak 1500 a kaťata tak dvojku. Nevím jak teď, ale já když jsem kupoval na začátku hadry, tak jsem omrknul www.louis.de, kde mívají super nabídky. A do Regensburgu to není tak daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ti mozem napisat ako som to mal ja:

 

moto: 50

servis: retaz, olej, filtre, zadna guma, cca 7, este ma cakaju karburatory (2500?)

oblecky: 30 ale to som sa zbytocne rozsupol, dalo by sa to v pohode odbavit za 10

zbytocnosti: stit, hodiny na riaditka, teplomer oleja 3

 

vyhladovo este planujem progresivne pruziny do predu,to je tak za trojku + praca sam si netrufam a potom uz by jej nemalo nic chybat

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za ohlasy.

 

Jak psal Pavel, malorážky typu 125 ccm jsou asi nesmysl, i když to bude první moto.

 

Celou dobu jsem hledal nějaké 500 ccm, protože jsem myslel, že to je výkonově dostatečné a cenově se tam dalo taky vybrat. 

 

Již zmíněné SV 650 a Bandit 650 vypadají krásně...akorát v mé cenové relaci to jsou asi horší kousky, jestli tomu dobře rozumím. Nechtěl mít "super" kup za 50k a pak vysolit dalších 20k za servis. 

 

Ty co postoval Duke650 vypadají zajímavě, zvláště ta modrá. Nájezd 44000 je asi OK, i když mi to přijde už trochu hodně (nebo ne?). Cena taky slušná, jen aby se do toho nemusela vrazit, jak říkám, další dvacka. 

 

podla mna si kup er6 (na ktory klon z nich sa zmestis alebo sa ti paci). styri valce v malorazke, to je velmi specificky motor, nenaucis sa lahkej ruke. dvojvalec s rozumne malym objemom je podla mna najlepsia volba - ked treba tak vie postrasit /a ze treba/, ale nie je to zaludne ani jedovate

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je sen... do toho kufru sbalíš všetko.

Osobně nemám tyhle kufry rád, je to vysoký těžiště a člověk s tím vypadá jako když rozvážka pizzy. Boční kufry se mi zamlouvají víc, ale tam se mi nemůže opřít batůžek (manželka) tak jsem zvolil toto. 

 

Z jiného soudku:

Je tu pár Guzzistů tak se ptám - nejedete někdo letos do Madella na MG days? Vypadl mi parťák a měli jsme zarezervovaný penzion za rozumné peníze. Datum 9- 11.9. ale dalo by se vyjet i dříve...případně vyjet o den dřív a přespat v Zurychu (nocleh zdarma k dispozici). Alpy jsou cestou....

 

 

post-670-0-87341000-1471800123_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně nemám tyhle kufry rád, je to vysoký těžiště a člověk s tím vypadá jako když rozvážka pizzy. Boční kufry se mi zamlouvají víc, ale tam se mi nemůže opřít batůžek (manželka) tak jsem zvolil toto.

 

Z jiného soudku:

Je tu pár Guzzistů tak se ptám - nejedete někdo letos do Madella na MG days? Vypadl mi parťák a měli jsme zarezervovaný penzion za rozumné peníze. Datum 9- 11.9. ale dalo by se vyjet i dříve...případně vyjet o den dřív a přespat v Zurychu (nocleh zdarma k dispozici). Alpy jsou cestou....

 

 

attachicon.gif 092011-moto-guzzi-90th-05.jpg

Sice jezdím na guzzi už dost dlouho, ale já fakt nejsem srazový tip. Nejradši jezdím sám, nebo se ženou, ale já si s ostatníma motorkářema nějak nemám co říct.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice jezdím na guzzi už dost dlouho, ale já fakt nejsem srazový tip. Nejradši jezdím sám, nebo se ženou, ale já si s ostatníma motorkářema nějak nemám co říct.

Tak to mám podobný. Já to beru jako příležitost vidět Guzziny všeho druhu pohromadě, navštívit muzeum, výrobní linku a projet se v Alpách v jednom. Ale samotnýmu se mi na tak dlouhou štreku nechce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...