Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Předpokládám, že s takovou motorkou se dá jezdit všude (od projížděk po okolí bez cíle až po cestování). Stačí se kouknout na ergonomii stroje a je jasné, že jízda bude daleko pohodlnější než na kdejakém supersportu

S tou první variantou bych souhlasil s tou druhou už nikoliv, pokud nejsi masochista.  Jasně, nastavení bude rozhodující, ale nedovedu si moc představit zrovna s tím Panerai BMW nějaký delší cestování. Větrná ochrana bude na nule, bágly nemáš kam dát, včetně výbavy, vercajku atd. a nemyslím si, že to sedlo bude dělaný na nějaký dálky a cestování ve dvou na tom budu určitě zážitek  :)

 

tak supersport je dělanej na sportovní jízdu, tam pohodlnost nemá prioritu. Ale jednou jsem jel na fároši z Berouna do Ostravy a byl jsem furt zalehlej na bandě a bylo to docela pohodlný, ruce a záda se moc neunavili  :), ale dávám zapravdu, že supersport na silnici a klasický cestování není to pravý ořechový, ale tam ta motorka určená ani není.

Upraveno uživatelem Strocek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Klobadysek: Ak postnes nejake foto vacsinou ma to silno nakopne. Su to naherne stroje. Nazivo to osahat musi byt na zapis do denniku.

Uděláš si ty papíry? 

Jestli si chceš zaslintat, tak tady je toho víc od stejného tvůrce:

http://www.officinerossopuro.it/galleria/video/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně nejvíc nejlepší scram.

Autor nick major na motorkaři.cz.

Vůbec nevím, jestli a kam bych na tom jezdil, ale vyfiknout takovou pecku musel být zážitek sám o sobě.

Klobouček a slina po kolena!

doporučuji recenzi, zdroj: http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=103060

post-1394-0-58860700-1479761573_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu Café

Může být, že jsem nostalgik a poslouchám Credence nebo Doors, nicméně mě se Café racery a scramblery líbí. Prostě styl klasických motorek, které toho mají na sobě spíš míň než víc, nikde plasty a hlavně pokud je tam fortelné zpracování. Moderní motorky mi připadají tak trochu design pro design, šišatá světla, samá dioda, displeje a miliony fičur. 

 

Třeba tady je přestavba, která  IMHO vypadá podstatně lépe něž originál Guzzi Nevada a myslím že praktičnost příliš neutrpěla. Navíc pokud je ta motorka jako tahle  lehčí a má lepší odpružení a vylepšený motor, tak si myslím, že přinese majiteli ještě něco víc než potěšení pro oči. 

 

attachicon.giforp_scrambler_8.jpg

Amen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se některý kafíčka líbí. O tom není pochyb. Jen mi je občas líto starého kousku, který někdo desetiletí opečovává a potom ho v dobré víře prodá někomu, kdo jej nemilosrdně zabije a naporcuje do podoby současný módní vlny. Je pravda, že někdy se dobový díly shání obtížně a někdy nejdou sehnat vůbec. To potom takovou úpravu trochu chápu. Ale jinak mě to drásá srdce. Hlavně když vidím takhle upravený motorky staší třiceti let.  

Ale ať sem dám taky něco aktuálního....byl jsem se teď trochu projet na motorce jednoho místního člena....na myčku a po okolí. Než půjde na zvedák. Byla z Balkánu špinavá jak čuně.  :taz: Ivane!  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crossbones je čistokrevnej bobber. Ale to asi víš. Bohužel se už skoro nedají koupit za rozumný pěníze. Kamarád ho shání víc jak rok. Potom je ještě docela zvláštní exot v podobným duchu BMW Cruiser, kterej ale nesedne úplně všem. Nehledě k tomu, že u něj už cena taky dost stoupá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se některý kafíčka líbí. O tom není pochyb. Jen mi je občas líto starého kousku, který někdo desetiletí opečovává a potom ho v dobré víře prodá někomu, kdo jej nemilosrdně zabije a naporcuje do podoby současný módní vlny. Je pravda, že někdy se dobový díly shání obtížně a někdy nejdou sehnat vůbec. To potom takovou úpravu trochu chápu. Ale jinak mě to drásá srdce. Hlavně když vidím takhle upravený motorky staší třiceti let.  

Ale ať sem dám taky něco aktuálního....byl jsem se teď trochu projet na motorce jednoho místního člena....na myčku a po okolí. Než půjde na zvedák. Byla z Balkánu špinavá jak čuně.  :taz: Ivane!  :cheers:

Jak z toho vybruslit... Už to mám Cýro - to bylo naschvál, protože jsem věděl že s ní před servisem poojedeš na myčku a svezeš se, což Tě přimělo se svýzt i na svý... Taky jsem Tě chtěl vytrestat, že jsi s náma nejel do Rumunska - aspon vidíš, jak to tam bylo príma...

Ale ne, dělám si srandu, díky za umytí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak z toho vybruslit... Už to mám Cýro - to bylo naschvál, protože jsem věděl že s ní před servisem poojedeš na myčku a svezeš se, což Tě přimělo se svýzt i na svý... Taky jsem Tě chtěl vytrestat, že jsi s náma nejel do Rumunska - aspon vidíš, jak to tam bylo príma...

Ale ne, dělám si srandu, díky za umytí...

Máš recht...mě to nakoplo a ještě odpoledne jsem dal skoro kilo na svým. Vrátil jsem se už za úplný tmy...ještě že mám ten TT xenon. Jinak bych neviděl ani prd. Ale na horách (Rýmařov a okolí) bylo fakt krásně!   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...