Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Myslel jsem Speed Triple, ale pozadavek 2010 a cena 150k, to jde podle me dost proti sobe, bud musis jit s rokem niz nebo s penezma vis, teda co sem tak rychle koukal na tebou vypsany motorky, ale jak rikam, myslim ze jsou tu povolanejsi, ja muzu poskytnout nazor spis na dvouvalce kolem roku 2000...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plus jeste 150k je strop na vsechno nebo jeste mas nejaky penize na servis? Je dobry po koupi minimalne vymenit vsechny naplne at si rika predchozi majitel co chce, nestoji to ranec a je to takovej sychr, plus nejaka kontrola, brzdy, gumy apod. Tzn muze tam byt jeste par tisic na servis treba a s tim je taky potreba pocitat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

55kW ... za stopade ... jako vážně? Chce bajk na adrenalin a machrování, bych řek. Ten tripl je žraso, pojezdil jsem ho a moc mě bavil. Za ty kačky nic moc lepšího nenajdeš.

Edit: a 20 za servis u moto? Himl to není auto, za dvacet vyměním co se dá včetně obutí! 

Upraveno uživatelem Americkej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 20 letech znova na masine? Nemyslim si ze by 55kW bylo malo a na jednu sezonu, nez to dostane do ruky a zacne s tim poradne litat i to bude stacit a pak to porad muze strelit za rozumny penize jeste a muze koupit neco silnejsiho, plus to ma vlastne novej bajk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co litrovy Fazer? za 150 uz bude celkom pekny a aj s ABS....

 

http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/?scr=268&s%5Bcat%5D=2&s%5Bznacka%5D=yamaha&s%5Bmodel%5D=yamaha-fz1-fazer&s%5Babs%5D=Ano

 

oholene SS zacnu nadelovat kone az povedzme od 8K, takze clovek si pomerne lahko nadavkuje ci sa prave planuje kochat, alebo chce tahat smrtku za kabat :D

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osovbne by som sa trochu bal toho ladenia. V schopnosti japonskych inzinierov mam celkom doveru a myslim ze kazde dalsie ladenie je vzdy niecim vykupene. Proste asi to pan naladil tak dobre, ze to predava. Ale mozno sa pletiem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...