Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Tak jsem vzal Guzu domů http://www.motoguzzi.com/uk_EN/news-promo/open-house-2017/, včera jsme se vrátili.

Najeto přes 2 tisíce kilometrů a bylo nám oběma fajn. Dali jsme 5 sedel..

post-670-0-72082200-1505330222_thumb.jpg

 

Stelvio ze jsme dali ze třech stran ...

post-670-0-62096300-1505329856_thumb.jpg

 

Glockner za všeho počasí ...

post-670-0-22997400-1505330702_thumb.jpg

post-670-0-14301100-1505329907_thumb.jpg

 

Na srazu byly stroje všeho stáří...

post-670-0-97873800-1505330548_thumb.jpg

 

a lidé všeho druhu..

post-670-0-61258600-1505330568_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se teď vrátil z Prahy. Jeden Harley prodaný, druhý objednaný (softail Fat Bob) . Na březen. Nakonec jsem slevil z laku (chtěl jsem matnou šedou, bude lesklá černá), ale objednal jsem jiný sedák (širší a větší pro spolujezdce), padáky, a opěrku sundavaci, taktéž pro spolujezdce. Motorová verze 114.

A do limitu co jsem si dal sem se nevesel, ale to se nějak udělá :-D

Tak teď už jen aby byl ten březen...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> klobadysek:

 

No pěkný :-) S tím stanováním - šlo to takhle "na hulváta"? Nikdo neprudil?

Jo, nikdo mne neprudil, asi mne nikdo nezaregistroval. Tohle bylo kousek v jižních Tyrolích. 

Zpátky již stanovat nešlo, neb mi byl stan i karimatka ukradnuty.  :frusty:

 

Jinak zbytek zážitky dobrý, projel jsem i nové stroje v nabídce...

post-670-0-95262700-1505334348_thumb.jpg

 

prohlídl muzeum, fabriku. Lidí dost, no nedovedu si to představit za 4 roky na 100tý výročí, to bude masakr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zamrzí, ale po nějakém čase si budeš pamatovat jen ten vejlet  ;) Pro dvouválce mám slabost - první sezona po řidičáku na tátově Intruderu, pak jsem měl Ducati, teď Báwo, Příště by to mohla být Guzzina, Norge je můj pubertální sen :blush02:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi raďte..budúci rok by som si konečne rad urobil vodicak na veľkú motorku a splnil si tak další maly sen s kupou motorky..môj vyber som zúžil na konkrétne dva modely - Suzuki VL 800 a Kawasaki VN 900..niečo som už načítal ale je toho malo..ak by tu mal niekto reálne skúsenosti bol by som rad keby sa s nimi podelil..Diky

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi raďte..budúci rok by som si konečne rad urobil vodicak na veľkú motorku a splnil si tak další maly sen s kupou motorky..môj vyber som zúžil na konkrétne dva modely - Suzuki VL 800 a Kawasaki VN 900..niečo som už načítal ale je toho malo..ak by tu mal niekto reálne skúsenosti bol by som rad keby sa s nimi podelil..Diky

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

A proč ne Haryka? Když už tuhle kategorii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm. Neskusil som neviem. Určite ak budem vyberat zložil zálohu u Kamila v Košiciach a vyskúšam toho viac. A ešte ma upozornili ze na chopper alebo cruiser všetky nerovnosti vozovky idú viac do chrbtice, pretože posed je proste taky. Tak hm uvidí sa raz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ešte nemám skúsenosti s jazdou na moto, ale mám okolo seba pár ľudí čo tých moto vyskúšali viac než dosť, takze čerpám info k môjmu výberu aj od nich..k tej chrbtici čo spomínaš..všetko má svoje ZA a PROTI..

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> gerhard: Na druhou stranu, odpružení je poměrně měkké. Nerovnosti vozovky mi pocitově přijdou horší na "zmrzlinách". Kdybys chtěl vyzkoušet výborný cruiser BMW R1200C a měl cestu do záp. Čech, jsem k dispozici :-) Jinak přeju šťastnou ruku při výběru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...