Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ono je to presne o tom že 100 ľudí 100 rôznych názorov, každému vyhovuje niečo iné..za seba poviem že chcem jazdiť na tom čo mi bude robiť radosť a budem s tým vnútorne vyrovnaný aj za cenu veci, ktoré druhému vadia..

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-> Tomi: Vždyť jo, tak to má být. Konec konců je to tak i s hodinkami  :cool02: Pro mě je právě cruisser dobrým kompromisem mezi estetikou, praktičností, pohodlím, atd. Ale kdybych teď kupoval nový stroj, bylo by to spíš cesťák, nejspíš Moto Guzzi Norge, jak se znám :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to presne o tom že 100 ľudí 100 rôznych názorov, každému vyhovuje niečo iné..za seba poviem že chcem jazdiť na tom čo mi bude robiť radosť a budem s tým vnútorne vyrovnaný aj za cenu veci, ktoré druhému vadia..

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

 

Ale to ze ti nieco robi radost zistis az tak ze to vyskusas, nie ze sa na to spytas cudzich ludi. Jedina rada ktora dava zmysel: snaz sa vyskusat co najviac roznych typov motoriek a motorov, nech vies o com to je. potom mozes byt vo svojom rozhodovani ako tak objektivny.

 

tu ziadne skusenosti neziskas. akurat sa dozvies nas nazor. ale ten ti na skusenosti neprida zhola nic a to je to co ti chyba. nazor uz mas, to je z tvojich reakcii jasne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ved ja som to pochopil, len ty nie..

 

Magna je tak osobita motorka (V4), ze pytat sa na rozdiel voci V2 s prakticky polovicnym vykonom moze len niekto, kto vobec netusi o com je rec. Aby si chapal, ja sa ti nevysmievam ze si jelito, kazdy sme na zaciatku boli, mna vratane, ja len hovorim, ze svet je omnoho zabavnejsi ak prestanes na motorky pozerat skrz znacky, laky, styly a farby. To mas to iste jak so zenskymi :)

 

 

vs

 

 

ak si pri tom druhom videu ani raz neklikol na liste na Fwd tak si OK si ju kupit :)

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal som moto do servisu, pozret ventily vycistit karbo a tak a moto teraz funguje uplne inak ako predtym. Na nezahriatej sa prakticky neda jazdit a zahriata este ako tak, ale do 3k5 vobec nema silu a od 4K sa to naopak chce stavat na zadne. Na nete som sa vzdelaval a malo by to suvisiet s rozhadzanou bohatostou, ktoru udajne na 4valci nie je uplne trivialne naladit len tak bez pristroja. Zistil som ze na zvodoch mam navarene zavity (to mam vraj velke stastie). Otazka je co do nich strcit a kde to zohnat/pozicat? Zavity su pomerne male (M6) takze mam za to, ze len tak nejaka bezna lambda do toho asi nevojde. Chapem to dobre ze si musim vystacit s merakom teploty?

 

PS: co si myslite o tomto?

http://www.gunson.co.uk/product/G4074

 

PS2: ano viem, mohol by som to dat spat do servisu, ale v ramci rozsirovania obzorov by som si to chcel urobit sam.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...