Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Instant, presne to jsem psal, 1200ku jen Thrux a v R :) To je krasa a super svezeni. To s tim ,,hinkly a milvoky´´ jsem mel na mysli obecne, vim ze klasiky delaj v thajsku. O HD z Indie sem nevedel, ty jsou mimo muj zaber:) Ale myslim, ze je to jedno, ze si kvalitu ohlidaj.

Sportster je celkem pekna motorka, hodne variant, ale podle me to bude stat strasne penez , aby se na tom dalo trosku svezt :)

Skoda ze nine T je takova pidi motorecka, ten motor je pritom moc bezva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nechci splést, ale nedělají se v Indii ty nové 750 od HD?

Jinak já sportika měl deset let a nevytkl bych mu nic. Kupodivu jel i brzdil. A že jsem flakac, tak jsem ho občas nechal stávat před barákem klidně i na dešti a ani po těch deseti letech rezavy nebyl...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moco, jj, prodal jsem vse - dve trumpetky a bawo... a prodat scrama byla blbost, ten me mrzi :( Tak drzim palce at dobre vyberes, jsem pro zelezo z Hinckley nez z Milwaukee :). A ten Haryk fakt nejede a nebrzdi:) no flame.

K te sleve, oni asi obecne na to moc neslysej, co vim, tak na tech masinach uz takova marze neni..., ja dostal tenkrat velkej bonus na doplncich...jen na laufu skoro desitku, tak zkus vybrat nejake origo doplnky a at Ti je daji gratis v cene moto....ale predpokladam, zes toto zkousel.

Nový HD už jsou na tom s výkonem i brzdama o moc líp, než jejich prarodiče. Myslím třeba 103 Electru, kterou mám od 2015. Ta má duál s ABS a i celkem dobře jede! Ale jinak máš pravdu! Například tenhle Shovel ani extra nejede, ani moc nebrzdí! Ale já si ho přesto musel obstarat! Ps. Nový originál sólosedlo a nosič už jen čeká na montáž...H-D mě prostě baví. 

Edit: Sporster je fakt pro holky. 

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je jedna 190cm/95kg holka na forty-eight....co vy na to? Dneska jsem si na to zkusil sednout, a cítil jsem se dobře, sezení bylo nižší než na bonie, ale v pohodě. Nicméně musím podotknout, že tenhle kus byl přepákovaný, jinak by to bylo horší, to už bych nedal.

post-23865-0-19963900-1516980490_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to na stojacej masine nezistis. vezmi si ju ako predvadzacku na dve hodiny a potom rob rozhodnutia. ta dvojhodinova masaz klbov k tomu robi svoje :)

 

najlepsi maly harlej bol XR1200X. ale ten v detailoch vyzeral jak keby to montovali Leszek a Lukasz po veceroch v Gdansku v lodenici z dielov co prepasovali zo sichty

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hoši no tak, teď vážně. Proč pro holky? Co blbnete? Nechci se tu hádat, ale asi jste na něm mnoho nenajezdili....

 

lebo je mala, pre nic ine. Ja mam o 20r a tak 20kg viac ako moco - pre mna je to nepouzitelna motorka. Bar hopper - v pohode. Ale stravit na tom weekend by som uz dnes asi nechcel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lebo je mala, pre nic ine. Ja mam o 20r a tak 20kg viac ako moco - pre mna je to nepouzitelna motorka. Bar hopper - v pohode. Ale stravit na tom weekend by som uz dnes asi nechcel :)

Jasný, já svého měl od dvaceti pěti do třiceti pěti... A mám 170cm... Jasně že neříkám, že je to motorka pro každého. Ale zase bych ji smahem neodpovídal, že je pro holky :-)

A co se cestování týče, no k moři jsem na ni dojel a po rakousku/italii mě taky vždycky dovezla... Neříkám, že je to cestovní luxus :-D ale nepřekonatelná překážka také ne.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant, s tim XR souhlas, mel jsem to jednou pujceny a to trochu jelo a brzdilo a zatacelo...

Moco, me to prijde jak kdyz si metrakovej chlap vezme tricko velikosti S. Jako pekny to je, ale cestovat bych na tom nechtel...

mAra, tak 170cm na to krasne naskladas a pak souhlas, ze Ti to muselo sednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto bylo jen pro ujasnění, že by to šlo. Stejně tíhnu k tomu boniemu, ten mi staticky sedl super. Musím si jen ospravedlnit tu cenu, vytriskat s AD cenu nebo benefity (rozuměj hadry, vybavení) tak aby obě strany byly spokojené. Nebo holt budu letos šetřit a půjdu do toho až příští rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, já svého měl od dvaceti pěti do třiceti pěti... A mám 170cm... Jasně že neříkám, že je to motorka pro každého. Ale zase bych ji smahem neodpovídal, že je pro holky :-)

A co se cestování týče, no k moři jsem na ni dojel a po rakousku/italii mě taky vždycky dovezla... Neříkám, že je to cestovní luxus :-D ale nepřekonatelná překážka také ne.

 

no offense, samozrejme. Ze je sportster masina pre baby, to je dlhorocny urban legend, nakoniec sam vyrobca sa snazi ho vygumovat ako moze, lebo s meniacim sa profilom jazdca na HD je to kontraproduktivne. Tak sa netreba s tym nejako trapit, ono to casom vysumi samo :) 

 

+ kazdy vnima svet subjektivne, aj vacsina ludi co narastli velki.. preto si trufam mocovi radit, lebo sam mam podobne problemy. napr. 170cm som mal v siestej triede na zakladke :D tak to si ani nespomeniem ake to bolo. Tu som na fotke z U.S. vnutrostatnej linky a vedla Rocka v muzeu voskovych figurin. Dcera sa chechtala na hlavovej opierke, ako mi pekne masiruje chrbat.. tak aj vacsina moto je stavana na jazdca do 175-180cm max., lebo poziadavky na rozmery su v protiklade s fyzikou toho vozidla. Takze ked si dlhy, citis kazdy pol centimeter rozdielu na stupackach, volante, sirke sedla, o ktore su mimo idealnej polohy/rozmeru. Proste sa tak nejako na nieco zmestime, ze sa to da vydrzat, no a to si potom musime kupit.. niekedy aj bez zlavy :) ale zase o to lepsie sa nakupuju XXL handry a prilby vo vypredajoch - teda americke a UK, do talianskej 5XL ani nestrcim ruku cez rukav, hehe.

 

mi napadlo, ze ked pojdem s Rocketom na olej, necham sa v plnej zbroji vyfotit na Bobberovi. To bude snad potupnejsi pohlad ako tankisticky holster

post-4112-0-24295900-1516990477_thumb.jpg

post-4112-0-63094300-1516990481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Instant : hezký příspěvek, díky za něj :-)

Chápu, že to někdy není z nejlehcich, ale Vem to z druhé strany... Taky to má občas nějaká úskalí, když jsem stejně veliký jako ty v šesté třídě :-D

Ale zase i výhody: sportster mi seděl jako ulity :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale hoši no tak, teď vážně. Proč pro holky? Co blbnete? Nechci se tu hádat, ale asi jste na něm mnoho nenajezdili....

Určitě nechci urazit tvoji vášeň pro tento model. Obzvlášť když nejsem žádnej obr, takže by mi Sporty měl teoreticky stačit. A jsou modely, který jsou fakt pěkný! Problém z mý strany je ale trochu v tom, že jsem najel stovky tisíc kilometrů ( A to jako fakt) na relativně velkých motorkách. K1200LT - 380 kilo, R1100RT - 280 kilo a nastrojený R1150GSA cca 300 kilo. No a potom, když jsem si koupil prvního Harleye, tak to byl 333 kilo těžkej Crossbones, a ten je taky "tak akorát". Potom 103 Electru, která váží 420 kilo a pořád je to v pohodě. No a když se občas zúčastním nejaký H-D vyjíždky, kam mě kamarádi vytáhnou, tak na Sportym většinou přijedou holky, nebo studentíci. Zkoušel jsem se na tom svézt a jede to dobře. Jen je to prostě pocitově děsně mrňavý - tedy spíš hubený. O tom, že staří ortodoxní harlejáci tvrdí, že Sporty není opravdovej Harley, protože má společnou náplň oleje a td. a td...bychom mohli vést nekonečnou polemiku. Takže neber to osobně...Napsal jsem pocit. Ne fakt. Pro dceru bych časem Sportyho možná chtěl, ale je fakt dost těžkej. 220-260 kilo není moc pro holky. Takže PAIX...nic ve zlým. Mám to tak i s autama. Osobák nemám přes 20 let. A když ze 110 Defendera nebo z Disco 4 přeskočím ke kámošovi do osobáku, taky mě to přijde mrňavý. Ale to už my z malejma pinďourama někdy tak máme...holt.. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo vlastně ve všem máš pravdu. A Já si právě pro tyto důvody sportika koupil. Že je to taková hubená nevelká motorka, ale zase velikostně mi seděla, jela velmi dobře, neměla přes tři sta kilo, ale taky žádná plastová věc...

Jak už jsem psal pár stránek zpět, už mám objednaného nového Fat Boba(tolik k tomu pindourovi :-D). A sportik šel do světa... Přece jen nehubnu a taky se na to potřebujeme poskládat už dva... Ale fakt na něj nedám dopustit. Tak si možná beru ty poznámky víc k srdci ... Ale opravdu to neberu zle, nebo osobně. Proto se mi tu o motorkách baví mnohem lépe, než třebas na motorkáři.Cz, kde je HD skoro sprosté slovo. Tady se tak nějak všichni dohodneme a domluvíme :-)

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...