Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Havarijko jsem nikdy neměl, byť jsem o něm už párkrát uvažoval... Ono, rozbít motorku za půl mio už dost bolí, ale odradily mne vždy ty cifry, co na mne v pojišťovně vybafli.

Takže halt se bez něj musím krotit. No, tak kecám no... :punk:

Upraveno uživatelem speslmbcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem havarijko na BMW platil od nový 4 roky, třicítku ročně. Když pak přišla PU, vytřela si se mnou Kooperativa řiť, bezdůvodně krátili plnění. Takže jsem ještě cáloval znalce, právní zastoupení, plus dva roky dalších tanečků, než jakž takž dorovnali plnění (až při poslední předžalobní výzvě). Za mě už nikdy víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za novou 103 Electru v ceně cca 750k jsem v roce 2015 platil 17 tisíc včetně garance úhrady plné ceny při totálce nebo odcizení (název té služby si už nepamatuji). Ale bylo to při koupi nový motorky a měl jsem ten produkt přímo od H-D Ostrava, kde jsem mašinu bral. Když jsem v roce 2001 chtěl pojistit R1100RT, chtěli po mě v pojišťovně 80 tyček. Tak to jsem samozřejmě vzdal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujimave. Ja som sa raz davno pytal a poistovna mi povedala ze taky produkt nemaju, comu sa dalo dost dobre rozumiet, tak som to odvtedy ani neskusal - preto ta moja otazka.

 

Ked uz sme pri poisteni - co urazove a zivotne poistenie? vacsina poistovni prepasuje do podmienok vyluku pre jazdu na moto nad 125ccm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsme v minulosti jeli nějaký Maroko, Tunisko, Kazachstan, Rusko a podobně, tak jsem se vždycky extra připojistil. Teď mám už několik let připojištění od ČSOB a to i včetně "nebezpečných" sportů, páč jezdím buď offroad na motorce nebo v teréňáku, nebo lítám paragliding s, i bez motoru. Nebo teď blbnu ve STOL letadle. A to do toho údajně spadá. Doufám.. Ale i tak se občas připojišťuju. Když jsem letěl na SIV do Turecka, měl jsem snad všechna pojištění, který jdou. SIV je speciální výcvik, kdy je pilot na vysílačce na padáku a přivozuje si kolapsy padáku ve výšce cca 2000-1000 metrů nad mořem a potom se je ve spolupráci s instruktorem, kterej je na zemi, učí řešit. Prima zážitek! Shodou okolností se mi kamarád - instruktor, se kterým jsem tuhle školu dělal, minulý týden zabil v Keni. Taky na padáku. V pátek mu jedeme na funus...Holt...Někdy to nevyjde. Sorry za mírný OT.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pripoistenie ked ides napr. do zahranicia, to je urcite mozne, aj ja si to kupujem a kryje to vselijake silenosti :), ale mal som na mysli skor "beznu" urazovu poistku. Predsa len to pripoistenie stoji povedzme 30-80eur na konkretny trip cca 10dni, takze na rocnej alebo sezonnej baze by to boli tisice eur. Zaujima ma ci to mate niekto zmaknute do detailu, akurat sa tym chystam zaoberat, tak potesi ked clovek vie na aku poistovnu sa obratit a usetrit cas a nervy.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stojí za to být pozorný instatnte.

Můj kamarád se na lyžích svezl vrtulníkem a ta povedená pojišťovna kryla záchranu vrtulníkem jen do 2.500 m nad mořem.

On letěl snad z 2.700, normálně ze sjezdovky.

Myslím, že to z nich nakonec dostal, ale měl rok nebo dva s nimi tahanice.

Ale že by pojišťovna měla výluku na motorky nad 125 kubíků, slyším poprvé.

Ale "Nic není nemožnééééé"

Závody jasně, mimo silnice snad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jedu mimo CZ, vzdy se pripojistim, stoji to par korun. Mam i nejake pojisteni v ramci kreditky, ale nevim jak moc to funguje. Kamarad lehnul v Rakousku ( byl jsem tam s nim) a nemohl na nohu, volala se rychla, 10 dni ve spitale v Steyeru, dve operace a pak prevoz sanitou do CZ a mel jen to pojisteni u kreditky a vse bez problemu hradila pojistovna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tady je jedna 190cm/95kg holka na forty-eight....co vy na to? Dneska jsem si na to zkusil sednout, a cítil jsem se dobře, sezení bylo nižší než na bonie, ale v pohodě. Nicméně musím podotknout, že tenhle kus byl přepákovaný, jinak by to bylo horší, to už bych nedal.

Dnes jsem poseděl na ?starém? Scramblerovi od kamaráda, velikostně mi pasuje

post-23865-0-87913200-1517750151_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...