Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

 

Moco, klido se ptej, mel jsem soucasne s3 1050 a scrama. S3 jsem mel 8let a naprosto skvela motorka, na vse:)

No právě, vidím v tom velkého univerzála a skvělou motorku, na kterou se pohodlně poskládá dvoumetrovej chlap a je +- za stejné prachy jako bonneville t120, pro t120 je mínus to, že se lehce ojetej nedá sehnat do 250k, kdežto speed triple lze zánovní za ty prachy sehnat viz http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/triumph/triumph-speed-triple-r/triumph-speed-triple-r-1225717.html

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem ci sledujete, ale Honda si to dost posrala ked sa na nej prizabil John McGuiness a Guy Martin nasledne skoncil s karierou (v ten rok sa vratil do biznisu a prave s Hondou). v pochovavani jazdcov maju celkom tradiciu, ked uz sme pri tom. Kazdopadne John McGuiness podpisal Norton takze na TT2018 pojdu dve britske legendy, za co zrejme treba podakovat zaponcom. Ja som v nemom uzase, ked si uvedomim, ze ten chlap je o rok starsi ako ja...

 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, ja mel 2008 rok, je to prtava motorecka, ale perfektni ergo. Mel jsem stitek, gelove sedlo, 3bagle od Kriegy a cestovani po Evrope naprosto bohovsky. Navic to super vypada a ten zvuk co sel ze Zardu.... Pokud Ti sedi, tak ho vem, chzbu jiste neudelas a porad jses mimo mainstream :)

Instant, pekne, stylove. JInak Guy je strasnej rizek, zkroti vse co ma kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kolegove,

hodim sem jeden dotaz, prijde mi to nejvhodnejsi vlakno. Ve dnech 4.7-8.7.18 planuju nejaky trip po filmovych mistech CR. Uz sem to delal kdysi davno, jeste na "cezete". Delam si to sam pro sebe, ale vetsinou se pak jeste nekdo prida, takze je mozne, ze pojedeme ve dvou, ve trech motorkach. Z 5.7. na 6.7. budu prespavat nekde na Sumave. Normalne si lehnu k masine v lese a chrnim, ale rikal sem si, ze kdyby nejaky motorkar a chronomagor bydlel v te lokalite (moje idealni predstava je misto tak okolo 30-ti km kolem Vimperka) a mel treba zahradu a chtel pokecat, opect burty, pripadne se mnou (s nama) pak druhy den kousek popojet, je to vhodna prilezitost. Urcite navstivim(e) Kvildu, Hoštice. Dalsi dny uz jsem u motorkaru na plzensku a liberecku. Je to jeste sice dost daleko, ale ja planuju vetsinu roku dost dopredu. Pripadne dotazy klidne formou SZ.

Dekuji za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kolegove,

hodim sem jeden dotaz, prijde mi to nejvhodnejsi vlakno. Ve dnech 4.7-8.7.18 planuju nejaky trip po filmovych mistech CR. Uz sem to delal kdysi davno, jeste na "cezete". Delam si to sam pro sebe, ale vetsinou se pak jeste nekdo prida, takze je mozne, ze pojedeme ve dvou, ve trech motorkach. Z 5.7. na 6.7. budu prespavat nekde na Sumave. Normalne si lehnu k masine v lese a chrnim, ale rikal sem si, ze kdyby nejaky motorkar a chronomagor bydlel v te lokalite (moje idealni predstava je misto tak okolo 30-ti km kolem Vimperka) a mel treba zahradu a chtel pokecat, opect burty, pripadne se mnou (s nama) pak druhy den kousek popojet, je to vhodna prilezitost. Urcite navstivim(e) Kvildu, Hoštice. Dalsi dny uz jsem u motorkaru na plzensku a liberecku. Je to jeste sice dost daleko, ale ja planuju vetsinu roku dost dopredu. Pripadne dotazy klidne formou SZ.

Dekuji za pozornost.

Dej vědět, kdy pojedeš kolem Liberce, asi bych se s tebou kousek sklouznul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horhe, budu prechrapavat u kamarada v Petolticich za Frydlantem a na tom severu mam naplanovane nejake Ceske svycarsko a Krkonose. Kazdopadne dam urcite vedet. Dam tady i finalni trasu a nejaky hramonogram, pocitam, ze vas asi takovych bude vic. Klasicka motoprojizdka a nahodne setkani.  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kolegove,

hodim sem jeden dotaz, prijde mi to nejvhodnejsi vlakno. Ve dnech 4.7-8.7.18 planuju nejaky trip po filmovych mistech CR. Uz sem to delal kdysi davno, jeste na "cezete". Delam si to sam pro sebe, ale vetsinou se pak jeste nekdo prida, takze je mozne, ze pojedeme ve dvou, ve trech motorkach. Z 5.7. na 6.7. budu prespavat nekde na Sumave. Normalne si lehnu k masine v lese a chrnim, ale rikal sem si, ze kdyby nejaky motorkar a chronomagor bydlel v te lokalite (moje idealni predstava je misto tak okolo 30-ti km kolem Vimperka) a mel treba zahradu a chtel pokecat, opect burty, pripadne se mnou (s nama) pak druhy den kousek popojet, je to vhodna prilezitost. Urcite navstivim(e) Kvildu, Hoštice. Dalsi dny uz jsem u motorkaru na plzensku a liberecku. Je to jeste sice dost daleko, ale ja planuju vetsinu roku dost dopredu. Pripadne dotazy klidne formou SZ.

Dekuji za pozornost.

Jeden motorkář, co má rád i hodinky je tady

http://www.sumavsky-penzion.cz/

takové Libínské sedlo, nebo i jen z Vimperka na Strážný, lepší než Dubá :-)))

myslím, že by vás slušně potahal po okolí a večer ukázal kouzlo Dobré

http://www.hospodaunemecka.wbs.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi. Tak som nasiel Nieco co sa mi paci, avsak cenovo nedostupné. Indian Bobber Scout 13000? nieco podobne je Kawasaki Vulcain ale i to jazdenky 6500? . Co je k tomu vzhladovo a pocitovo podobne v nizsej cenovej rezii ? Nasiel som Suzuki Marauder ale vraj kvalita tam nie je ok vraj z japoncov je najhorsi a rocnik 2003k tomu.

Sorry ze s tym otravujem. Len si nastavujem sen, musim si to vyzualizovat lebo sny sa plnia

post-1780-0-73354100-1518284522_thumb.jpg

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otec měl maraudera jako druhou motorku. To znamenalo, že jsem na ni jezdil převážně já :-D Protože moje motorka byla jen pro jednoho a když jsme jeli někam dál, jel on s mámou na svoji a já se svojou právě na Marauderu. Měl ročník 2001. Co se tyka výkonu, hodnotil bych to jako slušný střed. Žádný zázrak, ale také ne žádná hrůza.

Co se týká kvality, mohu soudit jen z tohoto jednoho kusu : nikdy s tím nic nebylo, kvalita dobrá. Za těch cca deset let ( než to prodal a koupil právě Indiana - chief, Bo jak se jmenuje ten jejich velký model :-)) jen spotřební věci, na cca 50k km.

Tedy za mě mohu jen doporučit.

Jen tak btw , bavím se o modelu VZ800... Oni pak marauder říkali kde čemu...

Ale bylo jich málo a tedy se i hůř shání ve slušném stavu. Přece jen už to nějakou chvíli nedělají.

 

Snad ti tady ten elaborat aspoň trochu pomohl.

 

Edit: a nedá mi to, to tady opět nezminit, také se mi podobný styl velice líbí. Prave letos jsem vybíral novou motorku, a nakonec jsem skončil u Fat Boba. Líbil se mi víc než Indián. Přikládám ilustracni foto, ten můj přijde až v březnu,( ale jak to u objednání bylo sedm měsíců, teď už to je skoro za dveřmi!!! Už aby to bylo).

post-13450-0-19617300-1518300268_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi. Tak som nasiel Nieco co sa mi paci, avsak cenovo nedostupné. Indian Bobber Scout 13000? nieco podobne je Kawasaki Vulcain ale i to jazdenky 6500? . Co je k tomu vzhladovo a pocitovo podobne v nizsej cenovej rezii ? Nasiel som Suzuki Marauder ale vraj kvalita tam nie je ok vraj z japoncov je najhorsi a rocnik 2003k tomu.

Sorry ze s tym otravujem. Len si nastavujem sen, musim si to vyzualizovat lebo sny sa plnia

 

bacha, ten indian je fakt mrnavy, snad este mensi jak ten dievcensky harlej.. i ked je to urcite lepsi ponik na weekendy.

 

k tomu indianu nie je podobne nic, ked chces bobra tak si kup shadow 750 po nejakom romantickom dochodcovi a osekaj si to sam, ked uz..

post-4112-0-51991600-1518302643_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za názory, este sa chcem opytat ako je to s nahradnymi dielmi keby ze sa rozhodnem pre stroj ktory sa uz nevyraba. Ano mal som na mysli VZ800. Ak je to problematickejsie asi by som uvazoval o tej Shadow Ciernej vdove

 

Indian ani Haryk mi nehrozi urcite ani nahodou ale dakujem za upozornenie . Btw mne by asi boli lebo mam 178cm uplne priemerny priemer vyska

post-1780-0-85168400-1518312496_thumb.png

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha, ten indian je fakt mrnavy, snad este mensi jak ten dievcensky harlej.. i ked je to urcite lepsi ponik na weekendy.

 

k tomu indianu nie je podobne nic, ked chces bobra tak si kup shadow 750 po nejakom romantickom dochodcovi a osekaj si to sam, ked uz..

 

Zajímavá úprava Shadowa, ale myslím, že to je spíš na pokoukání než na jezdění. Pominu problémy na technické (umístění značky atd.) a ten ufiknutý blatník - nic moc praktičnost. Nehledě na to že tam není místo vůbec na nic - spolujezdce, brašny... prostě asi jen zaparkovat před hospodou...

 

Geri,pokud se týká Maraudera, nemám praktickou zkušenost, ale nevím proč vylučuješ apriori Haryka. Pokud se ti nezměnila konstituce a nemáš velkej pivní lavor, tak na Sportsteru bys myslím nedostatkem místa netrpěl. Velká motorka podle mne do začátku není ideál, notabene chceš-li jezdit po městě.  Teď si možná pár lidí naseru, ale já to mám tak, že Haryk je originál, který koncepci čerpá ze svojí historie ( a je v ní trošičku zakonzervovanej). Japonci to jen zkouší napodobit - možná je lépe vyrobí ale je to prostě wannabe. IMHO. 

Pokud se týká spolehlivosti: u jetých motorek vždy záleží na tom kdo to měl před tebou a jak se o to staral. I když je pravdou, že zhuntovat Hondu je těžší než zhuntovat Ducati. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem , ono prémiové značky vylučujem len z dôvodu financií. Sportster by sa mi páčil a kotol zatiaľ neni ? len budem si moct dovolit max jazdenku okolo 3-4k ? aj to budem splácať takže mozno...

 

Dnes bol kamos pre Suzuki GSR600 +2STUPNIKY A UZ JU MA DOMA.

post-1780-0-06028100-1518351013_thumb.jpg

post-1780-0-40740400-1518351023_thumb.jpg

post-1780-0-90688500-1518351037_thumb.jpg

Upraveno uživatelem gerhard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...