Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

HQ super!! Jezdil jsem HQ TE 300 r. 2016 v enduru, ale zasypali nám lom :( Slezl jsem z litrů, proto SMC R, kubatura, homolg. Za posledních 5 let mám 1/2 ročního nájezdu z Masecu, Mýto jsem zkoušel, ale na litru je to trápení - furt - jedna, dva a dolů.. Otevírají v Mýtě volný jízdy pro SM komplet okruh? Vč blátivé části se skokama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dojem že terén se v Mýtě otevíra jen na trenink a závody MCR, nebo jsem nikdy neměl to štěstí. V Písku byl otevřený terén i pro veřejnost ale není to pravidlem, v Sosnové byl malý skok a asi jedna zatačka na hlíně + měl být letos nový koberec ale nevím zda se podařili sehnat finance. V letošním mistráku je nově vypsán zavod v Hradci, ani nevím že tam nějaký okruh je. V Chebu jsem ještě nebyl a kdysi se jezdilo i ve Vyškově na letišti (super hruby asfalt a kousek terenu). Doporucuji sledovat intr str.

http://www.autodromvmyto.cz/sluzby/jizdy-motocyklu-verejnosti-2018/

http://www.autoklub-pisek.cz/kalendar.php

http://www.autodrom.cz/cs/#web

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemal by v tom byt zas az taky fatalny rozdiel z polozenych sa nahace robia celkom bezne . Dokonca je to relativne lacna cesta ako prist k nahacovi. V podstate len olupes kryty z nejakej polozenej rakety, das vyssie riaditka, gulate svetlo a mas nahac jak vysity (niekedy tomu teda vravia aj street). Asi najhustejsi taky nahac co som videl bol z Ninje12 akurat sa to vraj tou zmenou posedu uz nebezpecne rado stavalo na zadne. Otazkou potom samozrejme je co na to borci na STK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas to moc krasne. Ja bych dal jednositz a nad blatnik jen malou plotnu na baglik. Ten ,,polibtemevsichniprdel´´ design se me fakt libi. Kolik uz mas natoceno? Ja to mel koncem tydne mesic doma a  mam pres dva a pul tisice. Zase me to hodne bavi:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Já tam mám právě sedlo pro spolujezdce větší, vyšší a širší. Haryka pro jednoho jsem měl posledních deset let. A tohle jsem pořídil i kvůli pani. Aby mohla občas se mnou...

Jinak nalitano mám 1300... A mám po zizalkach. Bo na garancku na 1600 jdu až jedenáctého... Dřív nebylo místo...

Tak to bude těžký týden :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já se přiznám, že nevím. Ale kladli mi na srdce , abych nepretahl... Tak jim to budu zbaběle věřit :-)

Přece jen to mám na příštích deset let, zase ...

Moc pěknej svalouš!

Když jsem koupil novou 103 Electru, dělali mi první olej taky asi o 4 kila přešvihnutej. A nevadilo jim to. Holt jsem se z vejletu v Alpách jinak neměl šanci vrátit, tak jsem jim to do Ostravy zavolal. A byli v pohodě. Kontroloval jsem průběžně stav oleje a motor trochu rozmazloval. Potom jsem si už ale dělal servisy sám, aby se mi podobný věci neplánovaně neděly. Dokonce mi u H-D nabídli prodloužení záruky na další tři roky (už nevím za kolik) i když si servis (kromě té první výměny) dělám sám. Mám r.v. 2015 a momentálně najeto jen 12300km! Holt bude z ní možná jednou perspektivní veterán. Používám ji jen na výlety ve dvou. Jinak jezdím FLH Shovel, Crossbones, nebo 1450 springer a teď už docela vyjímečně i R1150GSA. Ale postupně stav motoparku ořezávám. Něco prodám a něco dám do depozitu. Mám jen jednu prdel, hobby spoustu a času málo.  

Upraveno uživatelem Cyril
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...