Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Dikes, ale hadry zatim porad slouzi super ... Dekuje dalsi Kokot co tlaci... :)

Jasný.. ;-)

Apropo, kdyby někdo chtěl, tak mám moc pěkný a málo ježděný adventure komplet Olympia X-Moto. Stál 25, nechal bych ho za 9, při rychlém jednání za 8...

Je to celé cordura, kožené panely, membránové vložky, integrovaný hydrovak a spoustu dalšího. 

post-61293-0-66208800-1525283906_thumb.jpg

post-61293-0-80646800-1525284182_thumb.jpg

post-61293-0-37007100-1525284193_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezne handry, dobre vetranie uplna spokojnost :) na pohodlne jazdenie mame auta, pani.

Tak na takové ježdění, jako máš na fotce si také neberu cestovatelské hadry, ale lehký a prodyšný mx komplet. Ale on je rozdíl, jestli jezdíš v lese kolem komína, popř. v Rumunsku z bivaku a zase zpět a nebo jestli jedeš sám po ose několik dnů do Gruzie a zpět...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se vracel domů za šera a deště, tak jsem si řekl, že bych mohl cvaknout, jak mohutně Bobina svítí a že to světlo tam takové není jen na parádu. Snad to z toho půjde trocha poznat.attachicon.gif received_1686368348077620.jpeg

 

A s dálkovým... attachicon.gif received_1686368334744288.jpeg

Tvl, Bobina nesvítí, ta září! :-D Nechtěl bych Tě potkat v noci na horizontu, myslel bych, že už jsou tu... :-D

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem právě pro další ostrov zamluvil tady tu lemru, co to je Bmw 310? Gs :-) Jsem ani nevěděl, že to existuje, ale za 400 éček na devět dní blbnutí po Mallorce, no nekupte to ...Ostrov je hodně zatáčkový v malých rychlostech, myslím že by to mohlo být ok, akorát já jsem prcek tak si nejsem jistý výškou. Co myslíte, znáte tento stroj?

post-364-0-76336100-1525375584_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem právě pro další ostrov zamluvil tady tu lemru, co to je Bmw 310? Gs :-) Jsem ani nevěděl, že to existuje, ale za 400 éček na devět dní blbnutí po Mallorce, no nekupte to ...Ostrov je hodně zatáčkový v malých rychlostech, myslím že by to mohlo být ok, akorát já jsem prcek tak si nejsem jistý výškou. Co myslíte, znáte tento stroj?

Je to tuším úplná novinka... A výšky bych se nebál. Vysoké jako velké GS to asi nebude...

 

Odesláno z mého HTC One_M8 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jezdil jsem na tom mini gs minulý weekend, je to děsná prdel, ale jede to jako slušně normálně na 6, 132 km/h, je potřeba to víc točit optimálně okolo 7-8 tis otáček a není problém. je to měkký a docela se to vlní,ale stopu to drží skvěle  tedy v porovnání s velkou motorkou, ale jinak za mne za 1. vůbec se toho neboj :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...