Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Nolanku sem měl pár sezón a super. Pak sem měl Lazerku a taky dobrý. Teď sem chtěl zase Lazerku a šli s kvalitou tak do řiti, že ani za dva litry. Takže pokud na tom Nolan není jako Lazer, nebál bych se toho. Ale pokud se obáváš, tak určitě Schuberth nebo Bell (ale ten nevím, zda dělá vyklápěčky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výklopku chci protože jezdím turistiku. Moje požadavky - nízká hlučnost, dobré větrání, pinlock, sluneční clona, možnost vestavěného intercomu. Na tu 100-5 jsem četl na netu samé chvály byla srovnávaná kvalitou se Shoei Neotec II a v tichosti k Schubert (obojí absolutně mimo můj rozpočet) a tak mě zaujala. Jak je to s velikostmi? Třeba u LS2 jsem zjistil, že paušálně potřebuji o číslo větší než u jiných značek. Bohužel to směřuje k tomu že budu kupovat na netu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš přesně konkrétní model o konkrétní velikosti vyzkoušený, nevyhneš se tomu, že po objednání z netu ji budeš vracet a měnit. 

Pohnutky k vyklápěčce chápu, ale dokud ji nezkusíš, těžko soudit. Schubert je bez kompromisů, akorát je to takový "rolex dyzajn". Zkrátka pro staré usedlé páprdy :-D.

Sluneční clona je nutnost, ale osobně mám lepší zkušenost se samostmívacím plexi s polarizákem. A "Pinlock" (tedy tu fólii) sem nikdy nepotřeboval, i když jezdím v teplotách pod nulou. Respektive jsem ji měl chvilku, fólie fungovala asi dvě hodiny ve vlhku a pak se to orosilo stejně. Takže letěla do koše. 

A obecně moc nepočítej s tím, že dostaneš za málo peněz hodně muziky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Schuberth šel s kvalitou výrazně dolů. Ale jejich pin lock je paráda, jsem vysokotlakej a potím se i v zimě. Žádný jiný antifogy mi nikdy nefungovaly. Letos asi ale přejdu k Suomy, naživo na mne udělala výborný dojem, cenově srovnatelná s Schuberthkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, tak to snižování kvality asi bude na více frontách  :frusty: .

Já sem udělal letos pokus. Koupil jsem úplně levnou enduro přilbu s tím, že ji po jedné-dvou sezónách raději zahodím a zase koupím novou. Vzhledem k tomu, kolik času v přilbě trávím jsem měl stejně i drahé přilby vcelku rychle opotřebené. Za sebe můžu říct, že pokus byl úspěšný, levná Acerbiska přežije minimálně i příští sezónu a pak vytáhnu novou z regálu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nemáš přesně konkrétní model o konkrétní velikosti vyzkoušený, nevyhneš se tomu, že po objednání z netu ji budeš vracet a měnit. 

Pohnutky k vyklápěčce chápu, ale dokud ji nezkusíš, těžko soudit. Schubert je bez kompromisů, akorát je to takový "rolex dyzajn". Zkrátka pro staré usedlé páprdy :-D.

Sluneční clona je nutnost, ale osobně mám lepší zkušenost se samostmívacím plexi s polarizákem. A "Pinlock" (tedy tu fólii) sem nikdy nepotřeboval, i když jezdím v teplotách pod nulou. Respektive jsem ji měl chvilku, fólie fungovala asi dvě hodiny ve vlhku a pak se to orosilo stejně. Takže letěla do koše. 

A obecně moc nepočítej s tím, že dostaneš za málo peněz hodně muziky. 

Tak s tím pinlockem mám pozitivní zkušenosti. Mě fachá 4 roky pěkně. 

Je v pytli že ji nemohu u nás v Lbc vyzkoušet.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...