Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Nevím... Až mě to nasere tak si koupím novou. Zas jako mám v ní asi skoro 30k nalítano...

 

Tak 30 zase není tak moc. To já mám v čínance LS2 naježděno stejně a nikde nic neupadlo ani se nezničilo. Možná jsi schytal páteční kus, protože na internetu stížnosti od uživatelů nejsou. Když jsem ji zkoušel tak se mi na ni nic divného nezdálo. Inu uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam este stale C3. inac ako verziu C3 Pro a v strasnej zlave by som ju nekupoval. nie je to zla prilba, ale nestoji za tych 600e ci kolko za nu pytaju ako novu. Ja mam najvacsiu skrupinu (XL-XXXL) a das ju dole z hlavy a nezaklapnes ju.. proste bez sisky vnutri to ani nedrzi tvar. Tak si predstav, ako ti to zachranuje gulivera.. alebo radsej si to nepredstavuj. Inac sedi velmi dobre, ak mas okruhlejsiu - stredoeuropsko-nemecku sisku.

 

Schuberth S2 mam tri rozne a je to oproti C3 skvela prilba vo vsetkych smeroch. Novsie modely moc nepoznam - obzeral som tu novsiu enduro vyklapacku a za tie peniaze mi to prislo ako vtip. Ak uz musi byt vyklapacka tak Shoei. Ja uz inu ako full face nechcem ani neodporucam. R2 je uplny lacak a C4 mi na hlave moc nesedela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hledal jsem nějaké testy na zkoušky bezpečnosti přileb a našel jsem SHARP. Asi to budete znát. Nicméně práve Schuberth tam nevychází v odklápščkách nijak oslnivě. Nicméně to ani Shoei. Jedinej Caberg je třikrát mezi 5 helmama s 5 hvězdičkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyklapacky nie su bezpecne z principu, nemyslim si ze v tom je Schuberth nejaka vynimka. nie je to zla prilba, len skurvene draha, vratane skiel a prislusenstva. Ja ine nenosim lebo mam velku hlavu a Schuberth je jedina do ktorej sa zmestim.

 

Pokial ide o odlnost, kazdy crash je iny, lepsia aj lacna prilba ako ziadna. Btw helmy sa testuju len na pomerne nizku rychlost, asi 25km/h. ECE, DOT a Snell su hlavne normy.. Napr. Snell norme nevyhovie ziadna vyklapacka - aspon zatial. Vyzaduje sa aby helma zniesla opakovany uder na to iste miesto (povodna metodika je pre automobilovych pretekarov kde pri nehode uputany v sedacke mlatis hlavou na to iste specificke miesto). viac info: LINK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Caberg Duke II odklapecku. Hrozně hučí, ošoupáva se plast jak se zvedá brada.

Na jaře nebo až na to přijde tak budu vybírat Shoei NEvyklápěcí.

Hlavne vyzkousej na masine, moji Shoei bych po prvni jizde nejradsi zahodil, kdyby nebyla tak draha. Vlozka proti mlzeni mi presne horni hranou brani ve vyhledu, coz jsem bohuzel zjistil az na okruhu v prvnim kole ;-(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...