Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Ja jezdil nightstera deset let, než jsem koupil Bobinu... A jak to tak vidím, tak tolik peněz co jsem do ní vrazil tak tu už mám do smrti. To by se mi nikdy už nevrátilo :-)

Ale s tím jsem do toho šel a těším se na to.

 

No já ji před měsícem už skoro objednal (teda lehce jetou), ale pak se to vše zvrtlo, tak zatím vyčkávám....Za mě je to momentálně jediná volba u HD, do čeho jít, takže za mě máš palec nahoru a trochu závisti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Píše se rok 1998, to byly motočasy, kdo zažil, ví :)

Ponorka, to  mi nedělej..... úplně mi ukápla nostalgická slza....Sice jsem ji nevlastnil, ale párkrát jsem měl tu čest na ní jet okolo roku 2000... brutální stroj na tu dobu, který nic neodpustil...

A ještě jeden zážitek, zhruba před 20 lety jsem na jednom motosrazu v Jeseníkách viděl přijet na V-Maxu dlouhonohou zrzku parametrů světové modelky.... podotýkám, že řídila..., její borec na H-D, co vám budu povídat úplně brutální kombinace...

No nic, jdu se podívat na Mobile.de za kolik to teď chodí v Reichu... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to byly skvělý časy....jinak v tý době jsem na něm měl 100 cm větve, takže ve dvou kilech po dálnici to byl docela slušnej kraul:) A když říkám kraul, myslím kraul:)

No to mám na Intruderu a ve 160 je to fakt kraul ... na V-Maxu si to nedovedu představit... to muselo být peklo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Srazová odpolední klasika :) Některý děvčata byly fakt docela šikovný...přidávám foto z 1997 - ještě originál stav, jak jsem ji koupil.

Kluci těch pár fotek z motopravěku mě až dojalo, byly to nádherný časy. Malej provoz na silnicích, policajtů málo a většinou poměrně tolerantní, nějaký kamery nebo radary neexistovaly... 

 

Taky jsem vyhrabal jednu fotku z pravěku, rok 1992:-)

post-7874-0-94692400-1585945585_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:lol2: , ale jo, minulej měsíc jsem se nechal vostříhat...

 

 

A ještě jedna fotka, tentokrát z roku 1995, FJ byl tehdejší splněnej sen.......

 

Pěkný kousky Petře! Když jsem byl s kámošem kupovat jeho první velkou motorku (cca 1998), cpal jsem ho do FJčka, ale on dal přednost CB750 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že je to tu samé HD. Čo hovoríte na ten Vrod s vraj porsche motorom? Brat zvažuje predaj bandita a chce niečo takéto skúsiť.. 

 

Za mě dobrá volba, hlavně Nightrod je v pohodě, jen se už nedělá...Na přechod z naháče mezi čopry je to dobrej krok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Japonská klasika ´70, ´80 a vlastně asi i první půlky ´90 mi nějak zůstala pod kůží, jasně, sentiment pracuje, ty stroje byly všechno jiný než dokonalý, ale každej byl jinej, jinak dobrej a jinak zábavnej...a hlavně, jediná důležitá věc bylo bejt venku a jezdit a nepřemajšlet nad tím, jakou leštěnku nanést v pátý vrstvě na nádrž :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jste mi teda dali. Po těch vašich retro příspěvcích jsem chtěl taky něco přihodit (90.. léta, "Tajnej závod") a fotky, který jsem léta měl v tý samý krabici spolu s dalšíma jsou fuč. Krabice je na svým místě, ostatní fotky taky, ale zrovna tyhle jsou někde v pr...i.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...