Jump to content

Motorkáři

Recommended Posts

Ta jawa za taky peniaz je mimo, to si pridas 20 a budes mat original. Predpokladam ze v tej Argentine to stoji o tretinu menej akurat tu to bude pasca na jawahejlov.

Baldic, v tomhle případě máš pravdu. Navíc - Tvou hlášku jsem zaslechl i na mýho trajka. Něco, jakože spojení nevýhod auta a motorky, plus ty vlastní. Ale ze zkušenosti všem odpovídám: ten pocit v lednu za sychravého počasí, kdy všechny mašiny odpočívají v garáži, vyblikat na dálnici ve 160ti borce v A6 (který ve zpětném zrcátku nevidí, že mám vzadu dvě kola) - je zkrátka k NEZAPLACENÍ 🙂

Slibuji, že na triku budu jezdit jenom v zimě, a ještě k tomu s Jagmanem postavíme něco pěkného. Třeba Cholo. A kdo neví co to je, protože nečumí na Mayans, tak mu napovím. Musím říct, že za mně OK 🙂

82177817_1318784968328528_9014932936062926848_n.jpg

Xadv je najzabavnejsia Honda co sa dnes da kupit. A keby do toho dali zivsi motor tak top 5 na trhu.. treba si to vyskusat. 

A kludne vynechajme diskusie ze to je skarede (to sme vsetci), drahe (zvykajme si) alebo ze co ma dnes Honda v ponuke (smutok a nostalgia).