Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 8 minutami, instant napsal:

pre pripad ze to nie je ironia, tak ano a vola sa to "tunnel bag":

605650M_Tunnel_bag_16Ltr.jpg

Asi to ironie byla ;). A peknej tunnel bag, ale ja si myslim, ze kolega to zkratka myslel tak  ze kdyz pojedu na skutru cestou z prace na nakup fo lidlu, nechci resit, jestli mam nebo nemam bag, proste tasku povesim na hacek a jedu. Aneb, super ze takove na miru bagy jsou, pro skutr spise cestovniho, nez uzitkoveho charakteru. Ale ja osobne se asi taky spis radim do nazorove skupiny, ktere tohle spojeni se skutrem smysl nedava.

Ale svoji cilovku to ma, tak co. Jen bych si klidne vsadil, ze v obecnem povedomi si tenhle stroj moc lidi s kategorii skutr nespoji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som na benzinke ocumoval stare gixero 11, bajk co uz si nan dlho myslim, ale nepotrebujem ho ani trochu a ani by som na nom nedokazal jazdit tak ako by zasluzilo. Po vikende sa chcem ist na jedno podivat snad to dovtedy trochu vyprcha/prejde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

V poslední době čumim na Kawasaki W800, Triumph Street Twin, Royal Enfield Interceptor a Moto Guzzi V7. Mám 7 let Hondu NC700X a cejtim, že je čas na změnu. Zatim jsem na žádnej neseděl a nejel. Jen mám strach, že se na tom nebude tak dobře jezdit a nebude tak blbuvzdorný jak ta Honda.

Jinak na tu Jawačínu není na motorkářích žádná chvála:

https://www.motorkari.cz/tema/?t=218339&pgr=1

 

Upraveno uživatelem Geodet
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Geodet napsal:

V poslední době čumim na Kawasaki W800, Triumph Street Twin, Royal Enfield Interceptor a Moto Guzzi V7. Mám 7 let Hondu NC700X a cejtim, že je čas na změnu. Zatim jsem na žádnej neseděl a nejel. Jen mám strach, že se na tom nebude tak dobře jezdit a nebude tak blbuvzdorný jak ta Honda.

Tak W800 a interceptor jsou krásné stroje a o V7 ani nemluvím...

Ta Jawa a Benelli jsou jiná kategorie...to jsou takový prdidla za kilo. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, guzmic napsal:

Tak W800 a interceptor jsou krásné stroje a o V7 ani nemluvím...

Ta Jawa a Benelli jsou jiná kategorie...to jsou takový prdidla za kilo. 🙂

No V7 je takový malý nějaký nic. W800 je za mě daleko hezčí, zejména ve starší verzi s bubnovou brzdou vzadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 9. 2020 v 16:00, H-B napsal:

Asi to ironie byla ;). A peknej tunnel bag, ale ja si myslim, ze kolega to zkratka myslel tak  ze kdyz pojedu na skutru cestou z prace na nakup fo lidlu, nechci resit, jestli mam nebo nemam bag, proste tasku povesim na hacek a jedu. Aneb, super ze takove na miru bagy jsou, pro skutr spise cestovniho, nez uzitkoveho charakteru. Ale ja osobne se asi taky spis radim do nazorove skupiny, ktere tohle spojeni se skutrem smysl nedava.

Ale svoji cilovku to ma, tak co. Jen bych si klidne vsadil, ze v obecnem povedomi si tenhle stroj moc lidi s kategorii skutr nespoji :)

jazdis na skutri?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tiez len som nikdy nenosil igelitku na haku, tak som sa chcel spytat ci ty ano. bez nejakeho podjebavania, mne to prislo nebezpecne :)

jedine co by som xadv vycital je maly priestor na prilbu pod sedlom. S2 sa tam nezmesti, enduro prilba so stitkom asi tiez nie, co je podla mna dost fail. a cenovku - ale to sa mozno zmeni s konkurenciou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...