Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Nene, ty dva starej hodinář rv 1957 a 502 tmavě modrá v té šopě jsou kámoše, moje jen to bledě modré 502 r.v. 1961 už jednovýfuk se startérem. Jako malej jsem ho měl jako hračku a tak dlouho jsem ho chtěl až se to povedlo. Je to jinej svět, tak nadčasový design už v 50. letech smekám. Řekl bych tatra 77 v motorkách, vyváželo se to do celého světa ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, M3maniac napsal:

Nene, ty dva starej hodinář rv 1957 a 502 tmavě modrá v té šopě jsou kámoše, moje jen to bledě modré 502 r.v. 1961 už jednovýfuk se startérem. Jako malej jsem ho měl jako hračku a tak dlouho jsem ho chtěl až se to povedlo. Je to jinej svět, tak nadčasový design už v 50. letech smekám. Řekl bych tatra 77 v motorkách, vyváželo se to do celého světa ....

Pekny to mas. Muj bracha je do toho uplnej blazen. Furt vymeta nejaky srazy, pojizdnej ma aktualne tusim jeden, ale ve stavbe nekolik. Jeho je ten v popredi s pavem.  

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, zceyee napsal:

Berte, co to znamena kdyz nekdo na HD jezdi do zatacek "jako debil"? To jako ze jede 32kmph namisto 25kmph?

Ne ne, takto jsem to opravdu nemyslel. V bodě 1 mého příspěvku myšleno tak, že jedeš rozhodně pomaleji na triku, nežli na normální mašině. Navíc, pokud už máš něco (dost) na mašině najeto, tak se i jako debil IMHO cítíš, protože ono to je všechno zkrátka nějak jinak, a rozhodně je to cokoliv jiného, než ladný průjezd zatáčkou. No a v tom posledním bodě to už zase bylo míněno tak, že díky návykům, které jsi získal na trike ses zapoměl normálně do zatáčky poskládat. Ale neboj kamaráde, jako debil může jet do zatáčky kdokoli ... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom skutri nic ine pouzivat netreba a prakticky neriskujes ustrelenie predneho. Zmacknes zadnu a zacnu nejak brzdit obe spolu (predna teda o dost menej) a ked to nahodou prezenies v najhorsom si piskne zadna guma a vies ze si to prehnal, ale brzdi to vtedy uz naozaj celkom dost. Novsie modely maju k tomu este ozajstne ABS a tam uz to pocitam musi byt dokonale blbuvzdorne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Geodet napsal:

Já myslim, že tohle by mohlo bejt.

 

tak toto video je uz klasika. Ale zakazdym ho vidim tak sa mi paci ten klasicky styl a la Kevin Schwantz. Motorka sa riadi zadkom, raz darmo :)

Vmax na sachsenringu.. tiez zname video. Btw len tak od oka je na nom doplnkov v pojazdeneho supersportu. Trpajzlik s plnym mescom na Vmaxe je proste trpajzlik s plnym mescom na Vmaxe :)

 

 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ctěnému osazenstvu oznamuji, že první motorka z programu UGLY BIKES lehla. Řidič v pořádku. HD VRSCR už méně. Viděl bych to v materiálu tak na 50. Plasty, chromy, sedlo, řidítka, blinkry, ale hlavně: úplně zničený přepákování vlevo, včetně držáků na rámu 😞

K okolnostem nehody snad jediné: UK dodávka nedala přednost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...