Jump to content

Recommended Posts

• Replies 10.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež r

Myslím, že "manasi" ste asi vy. Na cestách platia nejaké pravidlá, že ... Motocyklista je nimi viazaný tiež, tak ich má dodržiavať. Alebo, že by motorky mali výnimku a mohli predchádzať zprava?

ja jazdim na motorke dost dlhu dobu a jazde v protismere som doteraz tak nejako neprisiel na chut.. a potom co par ludi okolo mna odislo a aj ja som mal par adrenalinovych vystrah uz jazdim na velkej

Ráno jsem ještě volal na STK, jestli nebude problém. Říkal, že musí být homologovane a nesmí se překročit šířka motorky. Prej, že centimetr nevadí, ale nesmí to být třeba 20cm. Navíc mi řekl, že je motorkář a je v tom hůř vidět, zrcátka se třepou. Tak já nevím. 

před 1 hodinou, gorlo napsal:

Ráno jsem ještě volal na STK, jestli nebude problém. Říkal, že musí být homologovane a nesmí se překročit šířka motorky. Prej, že centimetr nevadí, ale nesmí to být třeba 20cm. Navíc mi řekl, že je motorkář a je v tom hůř vidět, zrcátka se třepou. Tak já nevím. 

Třepou se těm, kteří je neumí správně namontovat. Prostě mlel bláboly. Je tam homologace, tečka. K tý rozdílný šířce se vyjadřovat nebudu, já dával i řídítka o 12 cm širší než serie 🙂 s metrem na mě nikdá nešel. A dají se nastavit hodně variabilně, každej si najde to svý. Dost záleží na každým soudruhovi, jakej má pupek, ruce, kombošku, ergonomie motorky, posez...

Já měl oblíbený šikmo nahoru a ven, to byly užší:

2097335713_ZUZANKA2005003.thumb.jpg.e953c53add3bec3ae49078e3dfd6358e.jpg

A pak svisle nahoru a dovnitř:

1234558178_ZUZANKA2006003.thumb.jpg.60c34796f70051c4bccf6156cac0dc34.jpg

Ale samože si tam každej nacpěte podle svýho gusta a mouder znalců z STK 

Tak jsem si objednal mašinu. K dodání v druhé polovině května. Myslím, že tím pádem je jasné vše. Značka i model. Jenom se modlím, aby se něco nepo ..., a mašina byla k dispozici nejpozději 13.6. Protože to budu slavit narozky. Bude mi třicet. Eeeee vlastně čtyřicet. Eeeeee vlastně ještě o trochu víc 🙂

Edit: ať vás nikoho nenapadne napsat že nějakou rejži, a šedesát!

Berte, teď již jako ortodoxní nortonista si tohle prostě nemůžu odpustit. 😄 Předpokládám, že značku jsem trefil.

ale samozřejmě si to užij, to těšení je nejlepší. Já na Commando taky musel nějakou dobu počkat. Teď se v tom vrtám, dolaďuju drobnosti a těším se na první výlet.

80.jpg

Edited by Wanderer
před 33 minutami, Bert napsal:

Edit: ať vás nikoho nenapadne napsat že nějakou rejži, a šedesát!

Pochopil jsem to správně?

Sedmdesát a skůtr z číny? 😛

Držím palce ať mašina dorazí v termínu.

Edited by Oplt
Právě teď, guzmic napsal:

Co je na něm tak "slovenského" 🙂

na Manet jsem si nikdy nesednul. 

Řadí se takovou kolíbkou, viz foto. Patou řadíš zadní pákou nahoru v pořadí N-1-2-3-4, špičkou pak přední páčkou dolů.

tatran_raz.jpg