Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, Baldic napsal:

Tyve kdyz si predstavim z ty bily porad cistit musky, tak prestoze je to luxusni masina, tak bych ji pustil z nejblizsi skaly.

Mýlíš se kolego.

Po přistání jí každej večer vezmu houbou, co vozím pod sedlem. Kýbl maj na každý benzínce. Kapoty daj míň práce, naháče víc a boxery jsou kapitpola sama pro sebe. Černá je na tom s údržbou výrazně hůř - bílá je top, bez debat!

906792219_SK2011(2).thumb.jpg.6fb25dda95d42f2615f71d22e2760cce.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když už tu jsem, tak položím dotaz. Sháním pod kevlarky nějaké chrániče na kolena, žádná monstra. Máte něco vyzkoušeného? Ty chrániče v riflích jsou k ničemu, ihned jdou mimo koleno...

 

Díky za tipy

Jo a jezdím na tomto

 

20200929_223955.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Crusty napsal:

A když už tu jsem, tak položím dotaz. Sháním pod kevlarky nějaké chrániče na kolena, žádná monstra. Máte něco vyzkoušeného? Ty chrániče v riflích jsou k ničemu, ihned jdou mimo koleno...

 

Díky za tipy

Jo a jezdím na tomto

 

 

Samostatny chranice nevim, ale jeansy jsem resil dost a nakonec mi sedl dobre koncept od 4SR 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Crusty napsal:

A když už tu jsem, tak položím dotaz. Sháním pod kevlarky nějaké chrániče na kolena, žádná monstra. Máte něco vyzkoušeného? Ty chrániče v riflích jsou k ničemu, ihned jdou mimo koleno...

 

Díky za tipy

Jo a jezdím na tomto

 

20200929_223955.jpg

A co chceš pod tím kevlarem chránit? ještě lépe proti odřeninám, nebo proti nárazu? To mohou být 2 rozdílné způsoby ochrany. Já osobně na náraz kašlu, a v kapsách (původně na plasty), a nebo nalepenou pod riflema, vozím balistickou tkaninu od Havel Composites. 3 vrstvy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, Bert napsal:

A co chceš pod tím kevlarem chránit? ještě lépe proti odřeninám, nebo proti nárazu? To mohou být 2 rozdílné způsoby ochrany. Já osobně na náraz kašlu, a v kapsách (původně na plasty), a nebo nalepenou pod riflema, vozím balistickou tkaninu od Havel Composites. 3 vrstvy

Jde mi spíš o naráz, odřeniny by měla v jisté míře řešit tak kevlarová podšívka. Jelikož rifle jsou volnější, tak kolenní chrániče cestujou sem a tam. Takže jediná jejich funkce je, že jsou nepohodlné. Určité nepohodlí očekávám, ale zároveň i ochranu. Díky za tip na tu balistickou tkaninu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 3. 2021 v 7:47, Pavelpu27 napsal:

Můžu zodpovědně říct, že na údržbu je nejhorší žlutá. Je na ní vidět všechno a navíc ty mouchy i aktivně láká.

 

...a další level je matný lak 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Crusty napsal:

Jde mi spíš o naráz, odřeniny by měla v jisté míře řešit tak kevlarová podšívka. Jelikož rifle jsou volnější, tak kolenní chrániče cestujou sem a tam. Takže jediná jejich funkce je, že jsou nepohodlné. Určité nepohodlí očekávám, ale zároveň i ochranu. Díky za tip na tu balistickou tkaninu.

Já mám Trilobity od Bikers Crown  a kolenní chrániče jsem vyndal že stejného důvodu. Koupil jsem lehké kloubové chrániče asi na motokros a mám klid. Ale to nemusí pasovat pod jiné jeansy. Trilobity jsou super že mají pružné zóny nad kolenem. Zadní sedlo kalhot taky elastické takže neleze prdel ven a větračky na zip. Doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu vědět, co jsi tam pořídil za chrániče? Mám je taky a kromě těch kolen spokojenost.

Jinak dneska jsem konečně vyfasoval doklady a namontoval značku. Většina stroje překontrolována, tak bych mohl vyrazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, co používáte na řetěz? Doma jsem našel Castrol ve spreji, který jsem naposled použil před mnoha a mnoha lety na svoji Kawasaki a kupodivu fungoval. Od té doby používám stroje buď "samomazné" nebo s kardanem, ale počítám, že něco budu muset pořídit.  Co říkáte na grafitovou vazelínu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...