Jump to content

Recommended Posts

Tak to jo, to dává smysl. Já jsem kdysi pořídil řetězovej 1/2T jeřábek, úvaz přehodil přes trám. Za pár kaček a celej bajk hezky visí ve vzduchu. Stojany sice mám předek i zadek, ale na výměnu oleje v koncovým ložisku kardanu je stejně potřeba shodit kolo a koncák svěsit dolů. 

• Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež r

Myslím, že "manasi" ste asi vy. Na cestách platia nejaké pravidlá, že ... Motocyklista je nimi viazaný tiež, tak ich má dodržiavať. Alebo, že by motorky mali výnimku a mohli predchádzať zprava?

ja jazdim na motorke dost dlhu dobu a jazde v protismere som doteraz tak nejako neprisiel na chut.. a potom co par ludi okolo mna odislo a aj ja som mal par adrenalinovych vystrah uz jazdim na velkej

Fakt je to tak poznat? Momentálně mám na Commandu nově přezuté v podstatě silniční gumy, řeším to po mnoha letech, ale co si pamatuju, vždycky jsem obouval jednou jen zadní a jednou obě. S nájezdech to vycházelo skoro na kilometr přesně. Tak si rád nechám poradit.

Wan: Hele někdo to nepozná... Já miluju (miloval jsem) komplet novou sadu, na okruh, jenou kolo ohřát a pak si je jen užíváš! Ale poznáš to i na silnici, nová kola maj správnou geometrii, hezky to padá do vinglů spolu a plynule... Já jsem mizernej pilot, po čase předek odbrzdím do trojúhelníku. Zbejvající vzorek neřeším, to není důležitý.

Edited by Americkej

Tak to já budu asi ten první případ.

No jsem zvědav, jsk se to bude chovat. Rozměr 4,1" x 19" jsem nesehnal, jak jsem zjistil, tak polovina Command jezdí na Avon Roadrider, tak mám vpředu 90/90 a vzadu 100/90.

Nebudem si lhát, Komandr je bajk na kochačku a ne na hledání limitů. Prostě relaxační závan starejch dobrejch časů, proto jem dokoupil R9T...

Čím výkonnejšia motorka tým viac je poznať vek a stav gúm . Na R1 s staršou alebo gumou ojazdenom o 1/3 je problém zrýchliť bez prešmyknuta nové gumy doslova lepia na asfalt .Vždy som na r1 menil gumy v 1/3 životnosti . Našlo sa dosť záujemcov čo ich využili na slabšom stroji a ja som dal nové . 
Raz mi v Bratislave obuli športové gumy a už pred Košicami mi začínalo z gúm liezť plátno ledva vydržali 450 km .

Tak dosť záleží aj na druhu gumy . Turistické vydržia veľa a aj ten rozdiel medzi novými a jazdenkami je menej cítiť . 

A vždy si spomeniem na staré barumky čo sme mali na jawách a MZtách tie šmýkali od nová až do konca😶 žiadnu chybu neodpustili - “železný kanál , koľajnice ,farba na priechode” ,hneď som pocítil na vlastnej koži .

Ja vzdy vyrovnam zadnu, nie teda na platno, dezenu tam je vzdy este dost ale uz nema spravny tvar.

Zadna nahodena a zajtra sa ide na prednu. To bolo v pneuservise zase reci, ked som tu zadnu chcel aj vyvazit...

8B82A457-382C-4425-8DFC-D67B352F04C9.jpeg

3EB775B5-0DEB-4E32-ADF9-AC34FE515DD9.jpeg

Jsem měl dneska živej sen. Projížděl jsem ukrutnej nekonečnej vracák. Byl doprava a pořád se zavíral. Celej na stupačce. Furt jsem měl strach že to ulítne. A vono to furt drželo... krása!

V 24. 4. 2021 v 23:27, Wanderer napsal:

Tak bych řekl, že jsme se dneska museli potkat. 🙂

Vyjizdka (1).jpg

Podle fotky nevím jestli nás už neobsazuji Rusové, nebo osvobozují Němci.

Tahle Emka podle blatníků vypadá na starší model. Takové provedení není zas tak běžné.

To číro a stříbrná bunda taky nejsou běžné. Ještě v kombinaci s military motorkou... Zřejmě slušnej oddíl.

v pozadi kulisy z Perinbaby 2 :)

IMG_20180914_174659595_HDR-EFFECTS.jpg