Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Jako chlapi, občas jezdím (teda jezdil jsem) v ruské uniformě, či raději svobodovecké, na ruském válečném stroji, ale tahleta banda, navíc placená Putinem mě taky vytáčí. Viděl bych to podobně. Já jsem vůbec tyhle "tvrdé" chlapce na moto nechápal, tím spíš tahle americká kultura v azbuce. By mě zajímalo, kolik jich umí nastavit ventily či seřídit předstih. Jednou jsem dostal pozvánku na vítací akci  nočnych volkov, napsal jsem, co si o nich myslím a už mě nezvali. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to já bych v Gazu (raději 66) na ten sraz klidně dorazil. Už jsem Vám psal, jak mi jednou mechanik blbě sešteloval brzdy???
Náčelníku, nepletes si Gaz 66 (náklaďák vlastního ruského vývoje) s Gazem 67 (dle vzoru Jeep Willys)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne! Právě kvůli rozměrům 66 o něm píši. Mimochodem, mám ho v merku, jako lehký obytňák 🙂

Frostíku, jsi chytrý člověk. Takže si asi dokážeš představit, co bych na sraze Nočních vlků, s Gazem 66 se špatně fungujícími brzdami, dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Bert napsal:

Ne! Právě kvůli rozměrům 66 o něm píši. Mimochodem, mám ho v merku, jako lehký obytňák 🙂

Frostíku, jsi chytrý člověk. Takže si asi dokážeš představit, co bych na sraze Nočních vlků, s Gazem 66 se špatně fungujícími brzdami, dělal.

Jistě, tak to potom sehr gut!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...