Jump to content

Recommended Posts

Sadhguru reagoval na kuchtíkův údiv nad způsobem dopravy: býti svatý, znamená býti praktický :)

Snímek obrazovky (663).png

Snímek obrazovky (661).png

• Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ehm ... predchádza sa zľava, že? Alebo ťa to v autoškole učili inak? To znamená, že si ho MAL obísť cez protismer, ako inak, že ... A čo tam chcel vidieť? Možno ako dlhá je tá kolóna ... sám to tiež r

Myslím, že "manasi" ste asi vy. Na cestách platia nejaké pravidlá, že ... Motocyklista je nimi viazaný tiež, tak ich má dodržiavať. Alebo, že by motorky mali výnimku a mohli predchádzať zprava?

ja jazdim na motorke dost dlhu dobu a jazde v protismere som doteraz tak nejako neprisiel na chut.. a potom co par ludi okolo mna odislo a aj ja som mal par adrenalinovych vystrah uz jazdim na velkej

A když jsme u praktičnosti: umíte někdo interpretovat KTM záruku mobility? To se asi vztahuje jen na chvíle, kdy nejsem imobilní kvůli motorce čekající v servisu na díly pro svolávačku či záruku, co?

Pánové, máte někdo tip na firmu, co umí vyměnit ventilová sedla? Co dodrží termín a hlavně to nezmrví? Děkuji.

před 4 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, máte někdo tip na firmu, co umí vyměnit ventilová sedla? Co dodrží termín a hlavně to nezmrví? Děkuji.

U ceho?

Dvouválec Norton, ale klidně i BMW a další vzduchem chlazené stroje.

Před hodinou a půl jsem se stal otcem. V divokém Amerikanistánu, ve státě Tennessee, ve městě Milwaukee se mamince s iniciálami HD narodila malá Pan America. Porodní váha 240 kg suchých, zvláštní znamení: první HD cestovní enduro 🙂 V pondělí mi toho drobečka maličkého zabalí a pošlou!

No ty vole... Gratuluji! Asi to vyzni blbě, když řeknu, že se musíme potkat a já se na malé projedu, co ...

Borci, těším se. Bohužel mi PA nedopraví do narozenin, ale nedokážu si představit nic jiného, než že část července strávím tripem po ČR. Takže mAro, návštěva bude.

Berte, to musí bejt paráda, až poprvé nastartuješ. Tak si to užij.

Vzhledem k dnešnímu dvojitému svátku jsem vytáhl stroj na neděli. Po půl roce stačilo nacupovat, prošlápnout, zasunout klíček a hned běžela.

M-72 (2).jpg

M-72 (3).jpg

M72 byla dlouho můj sen, už jsem prováhal dobré příležitosti ke koupi, tak uvidíme jestli se k tomu dokopu. Já včera vytáhl dědka na výlet kolem komínu...

20210508_123603.thumb.jpg.c0eed561d246bccd19d41376d243e3f7.jpg

Krásný počasí na Jižní Moravě.... Při vyjížďce střelecký trénink, na závěr Brněnská Přehrada, jako by žádnej Covid nebyl, totálně plno..... 

20210509_120633.jpg

20210509_114654.jpg

20210509_155109.jpg