Jump to content

Motorkáři

Recommended Posts

před 37 minutami, Bert napsal:

Samozřejmě mohu říci jediné: blahopřeji! A mám otázku, tak jakýho Harýka si koupíš? 🙂

No, právě... Není to úplně na pořadu dne, ale jednou... viděl bych to na street glajdu. 

Prosím o radu pro "blbce". Mám první motorku a řeším pitominu ohledně bot. Za jak dlouho se zničí levá bota od řazení? Má smysl kupovat boty s výstuhou? Zatím jezdím v RW MocToe, ale mám tyhle boty rád a nechtěl bych je zbytečně odrovnat. Díky za radu

Edited by berdych

No, pokud máš kolíbku, tak nikdy. Pokud ne, tak já si například bez kolíbky Steely odpravil za cca půl sezóny. Pracovní boty z Hornbachu daly sezónu celou.

Rozhodně doporučuju motoboty, pevná špička, pata, kotníky,... To je podle mě základ. Když jsem jezdil v obyč botkách (kotníkovkách), tak zavadit o obrubník, stupačku apod, není nic moc.

před 15 hodinami, Crusty napsal:

Rozhodně doporučuju motoboty, pevná špička, pata, kotníky,... To je podle mě základ. Když jsem jezdil v obyč botkách (kotníkovkách), tak zavadit o obrubník, stupačku apod, není nic moc.

Myslíš takové ty "kosmické"? No jezdím na čopru to asi ne 😄 Ale je pravda, že z kola (enduro) mám památku ve formě zlomeného nártu, když jsem v měkkých botách štrajchnul skrytý pařez.

Dnes som “zisiel z cesty” a napriek tomu, ako mam nizko spodok, tak to bolo v celku v pohode. No az na travu v mechanizme stojana. Caka ma rozborka,  vycistenie a zborka.

378548FA-F18E-4669-823D-DFCD7E360933.jpeg

4472CE3A-1527-4D8F-AB24-8D70D5A491D5.jpeg

06A0EDA4-B6E1-408E-8F65-54680A400A7D.jpeg

Oplt: Pěkná sestava. A líbí se mi ta sebedůvěra nadpoloviční většiny ve vlastní dobíjení ve formě dodatečných světel. 😄

Pavelpu: Nechci ti to hanět, ale je vidět, že s tím ještě nikdo neseknul a neví, jak to vypadá, protože v kraťasech z toho jsou velice škaredé odřeniny. A děje se to klidně při rychlosti krokem... Minimálně bych si vzal dlouhé kalhoty a rukávy...