Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

No, v tom dešti jsem ujel necelých dvacet. Takže opatrně a na pohodu. Zasekaná mokrá Jižní spojka není zrovna ten nejlepší terén na seznámení se s novým strojem, takže jsem fakt dával majzla. Postřeh druhý: je neskutečná frajeřina, když při zpomalování Ti začne klesat mašina, až při zastavení je o cca 4 cm níž, než při jízdě. Jo, a centrál jde úplně pohodově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, bohus76 napsal:

Švagrova mladá má novou stopětadvacítku a při seznamování jí to ujelo na písku a vyhozené rameno a ruka na dvakrát zlomená 🙂  Mašině skoro nic /nic,co by nešlo rozleštit 🙂 /

Mala na sebe dost vybavenia, pripadne akeho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měla full vybavení  /kombinézu ,boty,kalhoty/ ,ale je jak ořezávátko ,takže se jí "jen převážila" ,zkrátka motorku neudržela ,šla loktem na asfalt a mašina ji "přilehla".  Je hubená jak "lunt" .  V nemocnici jí zdrátovali ruku a nahodili kloub a ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, cali napsal:

S tym interceptorom.... urobil by podla Vas velku chybu ten kto by namiesto neho siahol po jetej cb1100? To by bol podla mna po kazdej stranke lepsi bajk az teda na to ze by nebol novy, ale to by u Hondy s najazdom do 50k nemalo az tak vadit, ci?

Určitě nemůžeš šlápnout vedle, pokud je to zachovalý kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, cali napsal:

S tym interceptorom.... urobil by podla Vas velku chybu ten kto by namiesto neho siahol po jetej cb1100? To by bol podla mna po kazdej stranke lepsi bajk az teda na to ze by nebol novy, ale to by u Hondy s najazdom do 50k nemalo az tak vadit, ci?

Dal by som prednosť novému interceptoru na to čo je určený je super nechal by som ho tak ako je žiadne úpravy sedadla nič . Honda je určená úplne na niečo iné . Ťahať tak veľkú motorku keď si chcem odskočiť na nákup pripadne kavu som už dávno zavrhol . Interceptor mi príde perfektný ,2x valec slušná hmotnosť a veľkosť , aj tak už pár desaťročí jazdím na motorke sam .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Zatím 600. Ale na 14 dní musím jinam, takže nájezd před prvním servisem (1600 km) bude pokračovat až po polovině srpna. Pro jistotu jsem se už na první týden v září do HD objednal.

IMG_20210801_160506.jpg

IMG_20210801_160522.jpg

Krásná mašina 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Bert napsal:

Zatím 600. Ale na 14 dní musím jinam, takže nájezd před prvním servisem (1600 km) bude pokračovat až po polovině srpna. Pro jistotu jsem se už na první týden v září do HD objednal.

IMG_20210801_160506.jpg

IMG_20210801_160522.jpg

Bert, prvé dojmy z jazdy ??? Obzrel som vystavený kus pokiaľ mi robili servis na Softail slime a celkom dobrý dojem mám z toho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...