Jump to content

Motorkáři

Recommended Posts

Nevzpomene si někdo na video z RedBull (asi Romaniacs), jak tam jeden borec předjížděl úplně všechny ty padající a bezradné "zoufalce"? Udělal x okruhů s prstem v nose, zatímco všichni ostatní se neuměli prokousat prvními pasážemi. Už je to pár let zpět a neumím to dohledat, ale byla super podívaná.

Zoufalci jsou schválně v uvozovkách, páč já bych spadl ještě před startem ;)

Zdá se že pár posledních hezkejch dnů a já musím dát moto do servisu. Ach jo. A čekat až Ital pošle díly, to bude ještě dobrodrůžo. Guzzi V7, mizí mi olej z kardanu. Nechápu, že autorizák nemá díly skladem.

před 20 minutami, Crusty napsal:

Zdá se že pár posledních hezkejch dnů a já musím dát moto do servisu. Ach jo. A čekat až Ital pošle díly, to bude ještě dobrodrůžo. Guzzi V7, mizí mi olej z kardanu. Nechápu, že autorizák nemá díly skladem.

To je pech. a to není vidět kudy to uniká? A je to fakt tak výrazný úbytek, abys to jen nedolil a dojezdil sezónu? 

Jinak jak se o Guzzinách říká, že se počurávaj, tak já tuhle zkušenost neměl, tedy z těch dvou kusů. 

před 16 minutami, klobadysek napsal:

To je pech. a to není vidět kudy to uniká? A je to fakt tak výrazný úbytek, abys to jen nedolil a dojezdil sezónu? 

Jinak jak se o Guzzinách říká, že se počurávaj, tak já tuhle zkušenost neměl, tedy z těch dvou kusů. 

Únik právě vidět není, moc to nemizí. Spíš se bojím toho, že to začne téct víc a někde zůstanu viset. Nesnáším, když moto není ve 100% stavu. 

Pre klud duse, pokusil by som sa odhadnut kolko ho zmizlo za zhruba kolko km a porovnal s tym kolko toho mas sancu este do zimy najazdit.