Přejít na obsah

Motorkáři


Doporučené příspěvky

Kluci fakt vo někom nevíte, kdo by měl v Berouně místo na ustájení jedné motorky?Nejlépe v garáži za plotem u rodinného domu.. pokud teda nevíte o celé garáži k pronájmu..

Dík za jakýkoliv TIP a hlavně opatrně..
(dneska jsme vezli motorkare po nehodě bez nohy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jackie Treehorn napsal:

Vozit na mašině prázdný kufry je vůbec pěkná hovadina. Přinejmenším motorku může rozhodit poryv větru a v lepším případě si tím může jeden o něco štrejchnout. Ale beru že na cestování je to dobrá věc.

Náhodou to má i kladný stránky. Alespoň u mě se to už 2x vyplatilo. Když jsem to položil, tak ty kufry už jsou 2x odřený, ale motorka cajk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera asi nejkratší vyjížďka. Najel jsem jednu míli a spálil jsem možná víc energie než motor. Krásně slunečno, tak jsem se oblíknul, pak jsem nějakou dobu realizoval start studeného motoru a zacvičil si na startovací páce. To už se to začalo kazit, vyjedu a to už brutální vichr, prší a sněží. Tak jsem to otočil. 🙂

A jak jsem se vyslíknul, tak zase sluníčko. Místo motocyklu jsem tedy vytáhnul psa a jak přes kopírák.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zabaleno, naloženo. Zítra ráno do kolbenky a kolem poledne tradá směr Bastogne, Calais, Kinderdijk, Keunkenhof a další a další. Už se nemůžu dočkat. Projet bych měl 5 států a ujet něco kolem 3tis. kilometrů. Počasí zatím vypadá ve všech destinacích akceptovatelně, ubytování mám zajištěný, tak snad už jen se s trochou štěstí vrátit domů kolama dolů 🙂

cb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mrazik, uzij si to a at mas dobre pocasi. Zajimave zvolena destinace, ne uplne obvykla. Ale rozumim, na Zeeland sem jezdil 4 roky po sobe kempovat, a jezdeni udolim Mosely je super. Vino a zradlo radsi nezminuji😂. A proflakla cesta na Montabaur je taky fajn. Per sem fotky. Stastnou cestu! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysocina je na takovy courani krasna. Skoda, ze tu nemame lesy ted... 

Me se tydle stary mrchy libej. 

Nebejt rozmazlenej, tak bych sel do r100gs . HPNko. Ale ta cena je silena. Bych si pripadal jak Gaston na Dakaru😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...