Přejít na obsah

Oris Aquis Clipperton LE


martar

Doporučené příspěvky

ORIS AQUIS CLIPPERTON LIMITED EDITION

(... tak trochu se zpožděním, ale nikde jsem tu nenašel info o téhle limitce)

Clippertonův ostrov, jeden z mimořádně izolovaných ekosystémů naší planety, důležitý zejména pro migrující ptáky a pelagické žraloky, ohrožený komerčním rybolovem a nepůvodními druhy zvířat, fascinuje biology už léta. V souvislosti se sponzorstvím expedice na tento ostrov oznámila společnost Oris vznik limitované edice sportovních potápěčských hodinek z řady Aquis. Na dýnku mají vyobrazen atol Clipperton a jeho souřadnice, podobně je zdobená i krabka k limitce. Ciferník má modrý sunburst a jestli fotky nelžou, mírný fumé efekt (světlejší střed).

post-30813-0-63422300-1513546581.jpg

post-30813-0-99952400-1513546635.jpg

 

post-30813-0-43568000-1513546660.jpg

 

43,5 mm nerez pouzdro

Safír se spodním AR

Průhled na cal. 733 (upravená Sellita SW 200-1)

Keramická vložka lunety

2000 ks

 

Zdroj a další info:

http://oceanictime.blogspot.cz/2017/12/oris-aquis-clipperton-limited-edition.html

 

A kdo má rád hodinky s příběhem, tady je hodně drsná storka o ostrově Clipperton:

https://xman.idnes.cz/clippertonuv-ostrov-tyran-alvarez-d6e-/xman-styl.aspx?c=A171207_164919_xman-styl_fro

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem debil, píšu průhled na strojek a je tam to plný dýnko s ostrovem.. Mě zblbnul inzerát na levný Orisky od Ardenniuse, kterej jsem měl simultánně otevřenej :D :D Sorry.

 

Taky se mi líbí.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oris svůj model Aquis Date za posledních 5 let hodně vymazlil...a mně se tahle poslední řada fakt líbí! Zkouknul jsem standardní verze v Koscomu a až něco našetřím, mám jasného favorita a další posun o stupínek výše. Teď mám svojí mechanickou prvotinu Seiko želvy PADI. Jinak se mi moc líbí keramická luneta tohoto modelu 2017.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...