Přejít na obsah

Seiko MINI Želvy


People

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pebe: Paráda! Jsou tvoje? Jestli jo, jak snadno šel kyklop dolů? Jsem furt ve fázi zvažování, že ho sundám. Jestli se ti to nechce vypisovat tady, klidně PM. Díky.

 

MíraMíra: Mám pocit, že asi mnohým přijdou nedomrlý nebo si říkají, že už je lepší si koupit "plnotučný" Želvy... Přitom Mini Turtle nejsou jen zmenšená varianta, oproti velkým je u nich víc rozdílů, které z nich prostě dělají samostatné (a fakt prima) hodinky. Já jsem z nich vážně nadšený a asi dlouho budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pebe: Paráda! Jsou tvoje? Jestli jo, jak snadno šel kyklop dolů? Jsem furt ve fázi zvažování, že ho sundám. Jestli se ti to nechce vypisovat tady, klidně PM. Díky.

 

MíraMíra: Mám pocit, že asi mnohým přijdou nedomrlý nebo si říkají, že už je lepší si koupit "plnotučný" Želvy... Přitom Mini Turtle nejsou jen zmenšená varianta, oproti velkým je u nich víc rozdílů, které z nich prostě dělají samostatné (a fakt prima) hodinky. Já jsem z nich vážně nadšený a asi dlouho budu.

 

moje

šlo to docela snadno, nahřát zapalovačem cca 10vteřin a potom nožem a šlo to samo. Měl jsem teda sundanou lunetu. Zbylo trochu lepidla na skle, nehtem v pohodě odstraněno a přijde mi to takhle lepší. Datum je aspoň čitelnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky, prostě klasický postup.... A ne že by mě kyklop vyloženě štval, ale při rychlém mrknutí, když mám třeba ruku u klávesnice, tak na datum vidím blbě, tohle by to spravilo. Tak jo, asi díky za popostrčení :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak jsem objevil zde fotky SRPC41 na jubilee z SKX013 a to by se mi moc líbilo, http://cuwatt.com/media/1853103663738536295_215924947

 

škoda, že není více detailů, jak to sedí/nesedí u pouzdra,

pokud byste prosím ten jubiléé tah mohl s nějakýma mini želvama zkusit, byl bych rád, díky:)

post-4904-0-03466200-1536349678_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...