Přejít na obsah

Hodinky na každý den +- 60K


Doporučené příspěvky

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu v případě výběru nových automatických hodinek. Již jsem zde před nedávnem žádal o radu v případě výběru sportovních hodinek v quartzu, ale nějak mě opět přivál automat. Má velikost zápěstí je 16-17 cm, takže si nemůžu dovolit nosit nějaké obry (přestože se mi řada z nich líbí). Hodinky by měly být lehké s lehce sportovním vzhledem. Koupit je chci v ČR popřípadě jsem ochoten si pro ně skrze chrono24 dojet do Německa. Aktuálně mám zde vyhlídnuté Omegy a Tudory (ty však již překračují rozpočet a museli by mě osobně opravdu hodně okouzlit, abych do nich šel).

https://www.chrono24.cz/omega/seamaster-300-m-chronometer--id3503251.htm
https://www.chrono24.cz/tudor/heritage-black-bay-automatik-chronometer-79230b--id6976605.htm

 Líbí se mi i například Colty, ale ty už mně přijdou na ruce velké. Tah by měl být ocelový/titanový. Co se týče chronographu, tak by mi u hodinek nevadil, ale musel by být proveden nějak decentně. Jinak ho ale v hodinkách mít nemusím. 
Další požadavek mám na udržitelnost ceny. Sice tyto hodinky nyní hledám s tím, že se stanou mými hodinkami numero uno, ale vím, že může přijít chvíle, kdy se mi okoukají a budu chtít koupit něco jiného. V takové chvíli bych je chtěl prodat pokud možno za podobnou cenu, za jakou jsem je zakoupil. Je mi však ale jasné, že při koupi nových hodinek budu muset následně cenu lehce osekat. Osobně preferuji značky : Tudor, Omega, Breitling, Tag Heuer, ale nebráním se i jiným. 

 

Požadované vlastnosti :

- nové hodiny

- luxusní provedení

- lehká konstrukce

- rozměry +- 41 mm

- udržitelná hodnota

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadání imo docela posílá do kelu duo požadavků nové x udržitelná hodnota. Jakékoliv z uvedených koupíš na krámě, obratem ruky prodáš o min. X(X) % dole. Sám jsem si tim prošel při koupi nových Coltů 41 u Provazníka. Když se přes to přeneseš, resp. smíříš se s větším nebo menším prodělkem, doporučil bych právě je - ruka cca 16,5cm a seděly skvěle. Za šede je v Čechách neschrastíš, ale popravdě bych si těch 8-9k raději připlatil a koupil u CZ AD.

post-37766-0-78179600-1514143073_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu v případě výběru nových automatických hodinek. Již jsem zde před nedávnem žádal o radu v případě výběru sportovních hodinek v quartzu, ale nějak mě opět přivál automat. Má velikost zápěstí je 16-17 cm, takže si nemůžu dovolit nosit nějaké obry (přestože se mi řada z nich líbí). Hodinky by měly být lehké s lehce sportovním vzhledem. Koupit je chci v ČR popřípadě jsem ochoten si pro ně skrze chrono24 dojet do Německa. Aktuálně mám zde vyhlídnuté Omegy a Tudory (ty však již překračují rozpočet a museli by mě osobně opravdu hodně okouzlit, abych do nich šel).

 

https://www.chrono24.cz/omega/seamaster-300-m-chronometer--id3503251.htm

https://www.chrono24.cz/tudor/heritage-black-bay-automatik-chronometer-79230b--id6976605.htm

 

Líbí se mi i například Colty, ale ty už mně přijdou na ruce velké. Tah by měl být ocelový/titanový. Co se týče chronographu, tak by mi u hodinek nevadil, ale musel by být proveden nějak decentně. Jinak ho ale v hodinkách mít nemusím.

Další požadavek mám na udržitelnost ceny. Sice tyto hodinky nyní hledám s tím, že se stanou mými hodinkami numero uno, ale vím, že může přijít chvíle, kdy se mi okoukají a budu chtít koupit něco jiného. V takové chvíli bych je chtěl prodat pokud možno za podobnou cenu, za jakou jsem je zakoupil. Je mi však ale jasné, že při koupi nových hodinek budu muset následně cenu lehce osekat. Osobně preferuji značky : Tudor, Omega, Breitling, Tag Heuer, ale nebráním se i jiným.

 

Požadované vlastnosti :

- nové hodiny

- luxusní provedení

- lehká konstrukce

- rozměry +- 41 mm

- udržitelná hodnota

Za +-60 si kup eta (VALJOUX)7750 a je jedno v kterejch watchich budou osazeny. Novy určo Tissot...mozna i nejakej TH. Je to slolehlivej stroj bez investic.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Tudory jsou super, stejně tak Omegy... oboje univerzální hodinky se sportovním lookem. Těžko radit. Za mě jsou Omegy o fousek pohodlnější, ale nevím jestli bych zvolil je. Colty 41 rozhodně velké nejsou a pohodlné jsou podobně jako Omegy (na mé cca 16,5cm ruce), ale první dvojice je podle mě univerzálnější. Ještě mě napadaj jednoduchý Carrery calibre 5. V tvém budgetu se v DE ještě vejdeš do Superocenů, sice 42mm, ale lug 2 lug 48 jako u Coltů, takže na ruce o tolik větší než BB nebo Omegy nevypadaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Moje horní hranice je 75K, ale to asi taky nepomůže.

to určitě nepomůže, leda bys někde sehnal za 75 rolex a to se ti zřejmě nepodaří

 

myslím, že jediný hodinky za tyhle peníze ve formě "nové" které si jakžtakž v týhle kotlině drží cenu jsou Bondovky ...... nevím kolik teď stojí v krámě (naposledy jsem je viděl pod sto tisíc) ..... jestli je to pořád stejný a dokázal bys vymámit 20% slevu, tak ještě pár tisíc našetříš a můžeš být relativně v klidu ..... kdybys je prodával, tak na nich taky uletíš, ale nebude to tak dramatický jako u všeho ostatního

 

když občas kouknu do prodejního vlákna, tak mi přijde, že už se neprodává x nekupuje nic ..... ani levný hodinky ..... je to nějaký zabrzděný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukas se spravnym smerem. Imo v tenhle cene mezi klasickymi sportovnimi hodinkami moc lepsi kupy nejsou. U Sinnu treb budes mit mozna zajimavejsi technologii, ale neni to Omega:) Pokud nevadi tah sel bych do SMPc a dost zvazoval ty Becka. I 44 mm jsou diky vysce dobre nositelny a diky jejich AR je to proste podivana. Tudory jsou pro me trochu nuda a nemaji datum, muze byt nevyhoda. Okolo tehle penez se daji sehnat i Aqua terryy, pekny decentni hodinky s lepsim kalibrem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tebou prehodnotim pozadavek na novy, sice to chapu, ale daji se tu koupit krasne pecovane kousky. Za me doporucuju pockat az se objevi nejake pekne Black Bay na tahu a jet se na ne podivat. Jak pise Ypo, i me se zda, ze se ksefty, alespon zde, uz nejakou dobu moc nehybou i u relativne atraktivnich kusu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt tebou prehodnotim pozadavek na novy, sice to chapu, ale daji se tu koupit krasne pecovane kousky. Za me doporucuju pockat az se objevi nejake pekne Black Bay na tahu a jet se na ne podivat. Jak pise Ypo, i me se zda, ze se ksefty, alespon zde, uz nejakou dobu moc nehybou i u relativne atraktivnich kusu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nakonec si zde nejspíše počkám na prodej zánovních Black Bay/SMPc.

Upraveno uživatelem Msater1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...