Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Doma ježíšek dobrý, ale tradičně hrůza u tchýně. Nějak ji pořád nemůžu vysvětlit, že Vysočinu nejím a klobásy z Penny taky ne....letos jsem dostal "jen" 3 šišky Vysočiny a 8 klobás....no comment

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma ježíšek dobrý, ale tradičně hrůza u tchýně. Nějak ji pořád nemůžu vysvětlit, že Vysočinu nejím a klobásy z Penny taky ne....letos jsem dostal "jen" 3 šišky Vysočiny a 8 klobás....no comment

 

Nabidni to v prodejni sekci, on se toho nekdo ujme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gusto, stav se u nas, prosim. Zena vcera neco dotahla z IKEA a vubec se mi do toho nechce :-)

U nás to roky funguje tak, že pokud si žena kupuje rozložený nábytek, tak jen pod podmínkou, že si jej sama složí a mne použije jen na hrubou sílu při jeho přemístění nebo při vrtání do zdi. I nářadí jsem ji koupil. Mám dokonce pocit, že to skládání jí baví víc než když je to hotový. Ale je šikovná: mrkne do výkresu a ví co kam patří. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tak co, mili kolegove? Jak to dopadlo letos? Me manzelka dost prekvapila, nebot jsem chronodarek letos tak uplne nechtel (mam toho plnou kabelu). Musim ocenit, ze zena se projevila jako talentovany detektiv, dokonce prolezla krizem krazem toto forum a vyzobala z mych prispevku ty, ve kterych se zminuji o nejakych hodinkach a nakonec jedny koupila... :-)

takze od vcejesiho vecera jsem stastnym majitelem CW C65 Trident Diver

 

b0e83fc8bef6043def70c6de8f0cec61.jpg

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roberoto, zni to skvele a roztomile. Ale teda pri predstave ze moje manzelka cilene cekuje moje prispevky tady na foru, me poliva studenej pot:-))) sem manzelky nesmi:-))

 

@kuncaku, to dobre znam. Ona velikost XL od Castelli neni to stejny jako XL od Kalase:-))

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Roberoto, zni to skvele a roztomile. Ale teda pri predstave ze moje manzelka cilene cekuje moje prispevky tady na foru, me poliva studenej pot:-))) sem manzelky nesmi:-))

 

@kuncaku, to dobre znam. Ona velikost XL od Castelli neni to stejny jako XL od Kalase:-))

no ja si taky rikam, ze to asi neni to pravy orechovy, jestli cetla taky vlakna Hodinky a zeny, nebo vintage chrono patky, to se musela pobavit. na druhou stranu registrace je v podstate anonymni, takze se tomu zabranit neda a ma to i sve svetle stranky - treba to zapusobi trochu osvetove a nebudu se muset doma kochat hodinkami Guess.

 

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...