Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Letos jsem sice nedostala hodinky, ale maminka jo (Casio digitálky), ale jinak super - příbuzenstvo ví, že mám ráda citrusy, takže jsem dostala limetkový parfém, spoustu užitné kosmetiky, taky zápisníky, protože pro ně mám slabost (dva a se star wars motivy), nějaký tabletky na imunitu (neb už skoro půl roku marodím se šlachama) a hlavně nový telefon, který je sice od soudruhů z lidové republiky, ale mně na základní věci stačí. :-) Navíc na něm frčí všechny hry, které mám ráda. Takže jsem nadšená a navíc mi po Vánocích ještě v poště přistanou dva hodinkovraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna jsem na to starej, ale radost jsem mel, jako by mi bylo zase trinact:-) Btw. je tam hodne ozubenych kolecek, takze k hodinkam to nema zase tak daleko...

2f0f434268f78f3244c65a552ce450e6.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

gratulace, ja myslim ze vubec ne, spis naopak - jednak jsou tyhle modely nejvyssi liga Lega (uzasne propracovane, ale i cena je trochu jinde nez normalni edice) a za druhe je to sberatelsky kousek, vsechno si vyfot a nevyhazuj ani pytliky, natoz krabici. Ma to realny investicni potencial, za par let se muzes dostat na 2 nasobek hodnoty. Idealni by bylo to vubec nerozbalit a nepostavit, ale to bych ja nikdy nevydrzel. :-)

preju hodne zabavy a zavidim... :-)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace, ja myslim ze vubec ne, spis naopak - jednak jsou tyhle modely nejvyssi liga Lega (uzasne propracovane, ale i cena je trochu jinde nez normalni edice) a za druhe je to sberatelsky kousek, vsechno si vyfot a nevyhazuj ani pytliky, natoz krabici. Ma to realny investicni potencial, za par let se muzes dostat na 2 nasobek hodnoty. Idealni by bylo to vubec nerozbalit a nepostavit, ale to bych ja nikdy nevydrzel. :-)

preju hodne zabavy a zavidim... :-)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Diky! Vim o tom. Ostatne nejlepsi by bylo koupit rovnou dve a jednu nechat ve skrini. Ale s ohledem na cenu si radeji udelam radost jeste nejakyma hodinkama:-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@squad Ne. Nejsi. Mně se strašně líbí z řady Technic ten Aston Martin a sama jsem velkou fanynkou řady Speed Champions - jsou to malá, roztomilá autíčka, tvarově celkem věrná svým předlohám a stojí pár korunek. :-) Zatím jsem se ke koupi neodhodlala, ale dlouho to asi trvat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja som dostal box na hodinky. Vcelku pekny kozenny dvojradovy :) je na 20ks hodiniek, ja mam celkovo 6 tak neviem co mi tym manzelka naznacuje ci si dokupit dalsich 14 sam alebo mi ten box do dalsich vianoc doplni ona :D

kdo rika, ze v boxu musi byt jen hodinky?

post-248-0-05092800-1545813671_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@squad Ne. Nejsi. Mně se strašně líbí z řady Technic ten Aston Martin a sama jsem velkou fanynkou řady Speed Champions - jsou to malá, roztomilá autíčka, tvarově celkem věrná svým předlohám a stojí pár korunek. :-) Zatím jsem se ke koupi neodhodlala, ale dlouho to asi trvat nebude.

to jsem ani nevedel, tes na to koukam, to je opravdu povedena serie, ale tech variant... :-(

diky za tip

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Robero79 To sice jo, ale je fajn, že si člověk může vybrat mezi jedním autíčkem, dvěma nebo celým setem. Plus varianta sóla auta i páru je pořád cenově snesitelná, aby to člověk začal sbírat. Navíc i k těm menším balením je nějaký roztomilý detail, jako měření v laborce u McLarenu nebo tak.

A na YouTube je hrozně hezká reklama ve spolupráci s Porsche Muzeum, stačí dát Lego Speed Champions Porsche a je to asi třetí video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace, ja myslim ze vubec ne, spis naopak - jednak jsou tyhle modely nejvyssi liga Lega (uzasne propracovane, ale i cena je trochu jinde nez normalni edice) a za druhe je to sberatelsky kousek, vsechno si vyfot a nevyhazuj ani pytliky, natoz krabici. Ma to realny investicni potencial, za par let se muzes dostat na 2 nasobek hodnoty. Idealni by bylo to vubec nerozbalit a nepostavit, ale to bych ja nikdy nevydrzel. :-)

preju hodne zabavy a zavidim... :-)

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doufam, ze mas pravdu, protoze presne to jsem udelal. Pred Vanocema jsem dostal slevovej kupon do jednoho e-shopu, takze byla za dobrou cenu. A aby mne to nelakalo rozbalit, tak jsem ji radsi ted pres svatky odvezl k rodicum a dobre schoval...tak snad na ni moc neprodelam :gunsmilie:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufam, ze mas pravdu, protoze presne to jsem udelal. Pred Vanocema jsem dostal slevovej kupon do jednoho e-shopu, takze byla za dobrou cenu. A aby mne to nelakalo rozbalit, tak jsem ji radsi ted pres svatky odvezl k rodicum a dobre schoval...tak snad na ni moc neprodelam :gunsmilie:

tak manzel me netere kdysi koupil za dobrou cenu neco podobneho, po par letech ma duvod k velkemu usmevu. dal za to 4,5 dnes by to pry prodal kolem 13. Zajdi do Hamleys Na Prikopech do suterenu. Sice je to napaleny, ale jakousi predstavu ti to da...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak manzel me netere kdysi koupil za dobrou cenu neco podobneho, po par letech ma duvod k velkemu usmevu. dal za to 4,5 dnes by to pry prodal kolem 13. Zajdi do Hamleys Na Prikopech do suterenu. Sice je to napaleny, ale jakousi predstavu ti to da...

No, to bych se nezlobil.

 

Tam nejdu, to je strasnej obchod...co maji v suterenu? Nejakou vystavu LEGO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...