Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

je tam prodejni plocha starych sad Lego, realny ceny je potreba si vydelit 2 (napr. Harry Potter sadu 16052 tam maji za nesmyslnych 17 tacu).

Jinak ta vystava Lego staveb tam opravdu je, cca 25 staveb ceskych zamku, hradu a znamych budov. Je to propracovane opravdu skvostne do nejmensiho detailu, ale vstupenka za 250, bohuzel... :-( ale videt z Lega chram sv. Barbory z K.Hory, sv. Vita, Karlstejn, Lednici nebo Hlubokou za to stoji, doporucuju. (jen se nenech ukecat do te jejich pitome hadankove hry - herni plan zaplatis, je to zdlouhave a nakonec dostanes jen odznacek Hamleys za 50 haliru)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aha, takhle. No tak to mne uplne nebere tohle, abych se priznal.

 

Tedka jsem trosku googlil a nektery ty stavebnice LEGO teda fakt cenu ziskavaji dost...zrovna projizdim tematiku Pan Prstenu a Hobit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takhle. No tak to mne uplne nebere tohle, abych se priznal.

 

Tedka jsem trosku googlil a nektery ty stavebnice LEGO teda fakt cenu ziskavaji dost...zrovna projizdim tematiku Pan Prstenu a Hobit...

jj, kam se hrabou hodinky, co se tyce investic... :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych bral, kdyby je dostal k jubileu, příležitosti nebo tak něco. Vánoce jsou každej rok a takových hovadin člověk dostane mraky. Táta to samozřejmě myslel dobře, ale jednak mi přijde blbý mu to trochu nevysvětlit a nechat ho žít ve lži, druhak mi přijde škoda mít něco takovýho doma místo nositelných hodinek. Bejt darovatelem něčeho takovýho, byl bych rád kdyby mi někdo řekl pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejaky vyberu...ale tohle se mi libi moc:

 

https://shop.lego.com/cs-CZ/product/Bonduv-Aston-Martin-DB5-10262

 

Jen teda nevim, jestli bych vydrzel zrovna Bondkaru nevybalit a nesestavit :frusty:

tak ta DB5 je teda paradni... ja mam stejny problem, psychicky bych nikdy neunesl tu tihu, mit doma exkluzivni Lego a nepostavit ho... takze jeste ten samy den by byla investice v cudu!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi v počátcích vztahu s manželkou se stalo, že mi za drahý peníz koupila hodinky značky Shark. Dodnes je mám (leží teda ve skříni a manželka už dávno ví, že udělala chybu) a nikdy se jich nevzdám...

A kdyz ji chces nasrat, tak ji je ukazes, ne :lol2: ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych bral, kdyby je dostal k jubileu, příležitosti nebo tak něco. Vánoce jsou každej rok a takových hovadin člověk dostane mraky. Táta to samozřejmě myslel dobře, ale jednak mi přijde blbý mu to trochu nevysvětlit a nechat ho žít ve lži, druhak mi přijde škoda mít něco takovýho doma místo nositelných hodinek. Bejt darovatelem něčeho takovýho, byl bych rád kdyby mi někdo řekl pravdu.

Presne tak! Ja to mel takhle s otcem nekolikery Vanoce, nez to po velkem usili ze strany me i matciny pochopil...navic on ma zalibu nakupovat ve slevach...takze se mi stalo, ze sem treba pod stromeckem nasel vec, o kterou bych ani pohledem nezavadil...a to jen proto, ze byla ve sleve :frusty: 

Ale uz jsme ho naucili, aby sam od sebe nic nekupoval...letos dostal tip...a ja byl spokojen :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ta DB5 je teda paradni... ja mam stejny problem, psychicky bych nikdy neunesl tu tihu, mit doma exkluzivni Lego a nepostavit ho... takze jeste ten samy den by byla investice v cudu!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No proc myslis, ze sem tu Bugattku hnedka odlifroval z kvartyru a ulozil u rodicu :lol2: ?

 

Nicmene ta DB5 mne vazne laka na to si ji koupit k postaveni...a nejaky ty LOTR a Hobbit lega koupit a nevybalit...protoze to je tematika, ke ktery mam blizko, ale na hrani s tim fakt nejsem...a bude mi stacit se kochat krabicema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...