Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U nas take funkuje system seznamu, pridavam i odkazy. Pritelkyne je sikovna a dost me posloucha a kupuje my vzdy co slysela ze bych chtel nebo "drazsi" darky radsi konzultuje semnou, aby to nebyl nevhodny darek.

 

Tento rok pod stromkem zadna slava, ale uz to beru sportovne a jsem rad ze se rodina sejde. Neni to jen o darkach ne ?

 

Sent from my SGH-T999L using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dlabejte na to . Vaši blízcí si s tím lámali hlavu, sháněli atd. tak se mile usmějte, poděkujte a jede se dál. Jsem myslel, že období plakání pod vánočním stromkem už máte za sebou, ne? Anebo to udělejte jako malý Smolík McFiggin :)

tak ja se nad to povznesl, jen je mi lito tech 2 litru co za to neter dala, za to by byl nadhernej custom remen od Zrna...

 

no ale abych jen ?neplakal? tak musim pochvalit vyrabeneho Jeziska od svagra

129bdfa601f4a264d83ef5ef5048ee74.jpg

cely rok o ne pecoval. jsou supr, ale lebku bych bych navic zkombinoval se znakem radioaktivity, stacilo mi oliznout jen lzicku od toho oleje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ježíšek se trefil a hlavně pohodový večer s rodinou, malý táborák jsme si udělali, rum a doutník byl, roční vnučka s teplotou taky celkem v pohodě. Akorát ty mladý dneska nic nevydrží, po půlnoci usínali u filmu, že se dokoukají druhý den. Ještě že ten film znám, pouštěli jsme si na pohodu jeden z německých kultovních. :)

post-147-0-13679700-1514202464_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Já jsem sice před nějakou dobou mluvil o nových hodinkách do práce, tak mně jedny přistály pod stromečkem. Není to úplně to, co jsem si představoval, ale na druhou stranu to mohlo dopadnout hůř. Výroba asi Čína, i když píší Japan movt, že?

post-61612-0-37968500-1514206830_thumb.jpg

post-61612-0-00341800-1514206838_thumb.jpg

post-61612-0-98612300-1514206850_thumb.jpg

post-61612-0-94887400-1514206863_thumb.jpg

post-61612-0-04287600-1514206877_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já zrovna teď od švagrové dostal výběr čajů Jemča. Je vidět, že vůbec, ale vůbec neví, co je to čaj. No nic, já ji školit nebudu :)

 

Tak dopadaji snahy "za kazdou cenu neco koupit"..  Ja i pres zakaz vuni zase jednu dostal, samozrejme mimo muj vkus.. Btw kdyby nekdo chtel Versace Pour Homme 30ml, piste PM :D  My meli tyhle Vanoce zamerne, v porovnani s predchozimi roky, chudsi no a ty pristi pribuzenstvu rovnou asi zakazu cokoliv kupovat, ten konzumni zpusob Vanoc me uz vubec nebavi, naopak se tesim jak malej na jidlo, dobry vino, kostel, pousteni lodicek a tak.. Tradici darku podrzim jen pro drahou polovicku a malyho.. ^_^  To budou teprve super svatky..  :angel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Omlouvám se za Ypa, ještě je pod vlivem, původně chtěl napsat: .... tvl, tak si vem na sraz chronomagu švýcarskou krabici .... :cheers:

 njn ....sem zapomněl na krále Šumavy .... Galapetr ... to byl borec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...