Přejít na obsah

Když se Ježíšek (ne)trefi


Robero79

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 170
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ricousi, jestli si obchodni partner z JČ, co tě na tejden zval k sobě domů, tuhle story přečte, tak to možná ještě přehodnotí :)

 

Každopádně chápu a soucítím. Je blbý, že to vyšlo na Vánoce, chlap v týhle chvíli nejlíp udělá, když vypadne a dá se do kupy, místo aby byl furt ve vleku událostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás se tedy trefuje vždy, je to dané tím, že všichni naslouchají, takže víceméně přesně vědí co a taky tím, že se ještě stále snaží být i originální, byť je to rok od roku težší a těžší. Každopádně abych pravdu řekl, já to mám třeba tak, že i raději dárky dávám, než dostávám, protože mě baví ta radost ostatních. Mě samotnému stačí, když jsem s těmi, se kterými chci být a užiju si s nimi svátky a líbí se mi, že v rámci rodiny to tak máme vlastně všichni a asi nejvíc mě v tomto překvapuje o hodně mladší ségra, které je teď 14. Naši asi nechtěli být úplně sami, když se blížilo kvapem mé vylétnutí z hnízda, takže si udělali další dítě, řekl bych skoro na stará kolena :) Každopádně od 14ti leté holky bych čekal úplně jiné reakce na určité dárky a i jiné přání. Samozřejmě je to tím, že jí vlastně nic nechybí, takže co si má ještě přát, ale fakt mě třeba letos pobavilo, když si krom pár nějakých věcí řekla o bublinkovou folii :D Toto přání jsem nechápal, ale splnit ho pro mě není problém a říkal jsem si, že bude sranda, protože to nebude čekat. Kromě normálních dárků jsem jí tedy zabalil několik metrů bublinkovky a její reakce, kterou měla při rozbalení byla vážně neskutečná. Radost jak od 5 leté holky a ne od holky, které klepe na dveře puberta :D Všichni jsme se řezali smíchy asi hodinu, když s ní pak dělala všemožné kusy, neskutečné :D

Podobná reakce byla i na její narozeniny, které měla před měsícem, nejlepším dárkem byly obří balónky, jako číslo 14, z toho si málem cvrnkla do trika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

X Box samozřejmě neběží a nějak to nikomu zatím ani nevadí... Klukovi jsem původně koupil k Vánocum tu sadu vláčků, jenže ten kretén mi poslal jiné, použité a bez krabice. Proto se narychlo sehnala velká formule na vysílačku - urvanou přípojku na anténu jsem kupodivu opravil, ale po nabití baterií se formule ne a ne rozjet, jen to v ní chrčí... Já jsem prostě pechvogel.

Ale abych si jen nestěžoval - jak je známo, největší radost vám udělá ten dárek, který si sami pořídíte. A co jiného ve sváteční dny než Bibli, "tu našu" - Libore díky.

post-3263-0-80940700-1514373247_thumb.jpg

post-3263-0-26502100-1514373261_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíšek nadělil vodu po holeni Adidas Champions league a to bohužel dokonce 2x. Nemám pro to využití,než to vyleju do zachoda,nevzal by si to nekdo? (Praha)

 

To si toho moc nedostal  :lol2: . To schov je to alkohol nic se tomu nestane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me se Jezisek take trefil a udelal mi velkou radost touto ?chronohrackou?. Je to funkcni casovac na max 20 min se zvukovym ?alarmem?. Nikdy bych neveril, ze ta vec poskladana jen z preklizky, dvou gumicek a vlasce bude fungovat:-)3e83299a93d61f42cd0ab7ee006c8102.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nás Ježíšek také samozřejmě navštěvuje ,nic méně má přesné instrukce a přesně uvedena data dárku pro moji osobu  :cool02: Tudíž se nemůže stát že bych musel předstírat radost a zatloukat zklamání. Nic nenechávám náhodě a tak , dostává Ježíšek veškeré podrobnosti formou dopisu včetně ceny a také webu kde lze hodinky pořídit  :) Ve výběru ponožek nechávám manželce volnou ruku  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...