Přejít na obsah

Vlaková jízda Chronomagu


hopa26

Doporučené příspěvky

Po dohodě s Petrem jsme se shodli na ulehčení Maxelovi a žena řekla, že klidně ke kávě něco upeče a přiveze. Tak se ptá jestli je vyloženě na něco chut? Klasická bábovka, perník nebo dezertové míša řezy? Jen mi říkala, že Míša řezy jsou dost zrádné na převoz tam ... takže spíš něco "suššího" (nepodléhajícího rychlé zkáze).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Po dohodě s Petrem jsme se shodli na ulehčení Maxelovi a žena řekla, že klidně ke kávě něco upeče a přiveze. Tak se ptá jestli je vyloženě na něco chut? Klasická bábovka, perník nebo dezertové míša řezy? Jen mi říkala, že Míša řezy jsou dost zrádné na převoz tam ... takže spíš něco "suššího" (nepodléhajícího rychlé zkáze).

Co štrůdl? :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Sphinxxovi za pripomenuti cele akce! Vzhledem k pekelnemu vanocnimu shonu jsem pak zapomnel i na celou akci prispet, coz jsem ted napravil a kdyby tedy jeste bylo misto, tak bych vzal dceru nebo pripadne i zenu (ale jeji misto rad pripadne prenecham nekomu odsud).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vecer bych dal takovy sumar,ohledne prubehu a vicemene finalni osazeni. Maxmilliane,diky za prispevek-cekam na potvrzeni ucasti od vyznamneho darce mimo forum,bojuje aby dostal volno v praci. Pokud nepojede,okamzite Ti napisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve několik informací ohledně průběhu akce.

 

Odjezd je v sobotu v 11,30hod -nejčastěji odjíždím od prvního nástupiště. Místo pro Chronomag je celá zadní část jednotky.Bude prima,když dorazíte o chvilku dříve a budete mne asi v 11,15 očekávat

.

V soupravě již se mnou bude Maxell a Soňák,kteří se postarají,aby i Ti kteří jeli vlakem naposledy z vojny nehledali 3 kliky na dveřích a dokázali nastoupit.

Já se na Vás přijdu určitě podívat ještě než vyjedeme.Z Pardubic se odjíždí úvratí,to znamená že jednu zastávku budu na druhém konci vláčku,potom si přejdu na správnou,tedy Vaši stranu a pojedeme už bez zdržování do hor. Řazení sedadel je 6 krát 4 místa a 2 krát 2 místa.

Zasedací pořádek si domluvte sami.

Lístky jsem už koupil a pan  průvodčí bude o naší akci předem informován

 

Vlak má vakuový záchod i přebalovací pult,mikrovlnku a ledničku.

 

Obsluhu zařídí palubní tým ve složení moje žena,můj bratr a SonnyC ,na servírovací pojízdný stolek kulinářské výtvory kompletně nachystá  Maxell  který ač omezen prostorem vlaku  sestavil tuto velkolepou parádu :

 

1) kuřecí mini-řízečky obalované ve směsi toustového chleba, parmazánu, tymiánu a citrónové kůry
2) Pečená šunka na anglický způsob
3) Roastbeef
4) Kanapky s uzeným lososem, koprovým dipem a citrónem
5) Kanapky s kozím sýrem, vlašskými ořechy a medem
6) Žlutý meloun s parmskou šunkou

 

 

 

K pití jsem Vám nachystal Dašický ležák ve skle,Pilsner Urquell v plechu,bílé a červené víno,lihoviny Bíma,Tulču,Jacka,Johnieho,Rum Papá a Zacapa ,Absoulutní vodku,čaj z Tater a jednu exkluzivní věc,kterou zatím neodtajním. Nealko pro děti a řidiče džusy,cola,neperlivá voda,Red Bull.

 

Jestli se podaří a stihne,dostaneme od ČD drobné upomínkové předměty (omalovánky, pastelky, pexeso, jojo atd. včetně tašek). Snad bude něco i pro dospělé.Také mám přislíbeno nějaké cukrovinky (lentilky, čokoládky, bonbony) na rozdávání ve vlaku.

 

 

Cesta do Hlinska trvá něco málo přes hodinu. V Hlinsku,bude zhruba 20 minut na cíčko nebo doutník pro kuřáky,rád bych předal vyhrané tričko Liqidovi,zodpovím případné otázky a můžem se jít vyfotit. 

 

 

Odjezd zpátky je v 13,02hod.návrat do Pardubic bude lehce po 14 hodině.

 

Cesta zpět má jedno zpestření.

 

Long se mi nabídnul ,že připraví charitativní počin v podobě zlatého šperku, prstenu, který zhotoví na základě aukce, která by se uskutečnila ve vlaku a šperk by vyrobil do 14 dní od jizdy vlakem s tím, že by peníze šly samozřejmě na účet nadace

Barva safíru a velikost prstenu by byla dle chutí  a potřeby výherce aukce.

 

 

 

Aktualizovaný seznam účastníků vypadá po odřeknutí několika jmen a doplnění náhradníků zatím takto:

 

0)Já-řízení,úsměvy,stud.

1)Kamil -moderování ,bany během jízdy za nevhodné chování a odhazování lahví a odpadků mimo koše.

2)Liqid-výherce aukce,největší dárce,slavnostní předání trika ČD.

3)Roman-noblesa,reprezentace,zajištění úrovně celé výpravy.

4)Zmizík-světáctví,veselé žertovné příhody a zážitky.

5)Ricous

6)Long

7)Long 2

8)Martin Harák -noviny ČD.

9)Sphinxx

10)Lamiczka

11)Lamiczka dcerka

12)Maxmilian

13)Sborez

14)Bert-Orlíkový král 

15)Maxel-kulinářské záležitosti

16)Ředitelství ČD-reprezentace,dárky.

17)Sphinxxova paní

18)Spinxxova dcerka

19)KDR-dárce,Alfa král ČR

20)paní Petra

21)Saša

22)Jedla-několikanásobný mistr republiky v plavání,olympionik,majitel prvních lepších Hujeru.

23)SonnyC-přednáška o zbraních a nábor pro podnik ČD .

24)reservé Maxelova paní

25)Ondra

26)reservé ,divoká karta.

 

 

 

Další otázky rád zodpovím.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi,

jen si dovolím přidat fotografii tvaru a stylu prstenu o kterém se předseda celé akce, Hopa26 zmiňuje v rámci  "vlakové jízdy" a charitativní aukce.

Prsten vyrobím dle požadované velikosti  se safírem v barvě dle libosti milostivé, případně výherce aukce :-)

 

Na fotografii je prsten s diamantem , ale ve vlaku si bude moci výherce aukce fyzicky vybrat ze safírů v barvě dle libosti, které přikládám zde do přílohy.

post-965-0-83529200-1515314831_thumb.jpg

post-965-0-27663100-1515314964_thumb.jpg

post-965-0-20220400-1515314975_thumb.jpg

post-965-0-64477500-1515314988_thumb.jpg

post-965-0-13957100-1515314997_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ozvalo se mi nekolik darcu,ze jsou rozpaciti z dalsi aukce ve vlaku.Poprosim,nechame to u ledu,ja si to vubec neuvedomil ,ale fakt to vypada,ze bych pozadoval dalsi penize,za to ze nekdo jede a to rozhodne nechci.
Nechame tedy ten plan s aukci byt.
Neni v tom zadny jiny problem,jen to chci pojmout opravdu uvolnene a ne nekoho stresovat,ze jede davat dalsi dary. 

Budu Vas hostit holky a kluci,takze prijedte klidne na lacno a bez penez.  :D

Longovi jsem podekoval,pochopil to.

Diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nové info:


Maxel si vzal  na pátek dovolenou a bude celý den kmitat kolem plotny,moc mu za to děkuji.


Maxmilian nabízí dvě místa ve voze z Prahy,pokud se chcete někdo svést.


U nádraží v Pardubicích je market Albert,kde se nechá v podzemí zdarma a neomezeně dlouho zaparkovat - na peron je to potom asi 200 metrů chůze.


 


 


aktualizovaná verze seznamu:


 


0)Já-řízení,úsměvy,stud.


1)Kamil -moderování ,bany během jízdy za nevhodné chování a odhazování lahví a odpadků mimo koše.


2)Liqid-výherce aukce,největší dárce,slavnostní předání trika ČD.


3)Roman-noblesa,reprezentace,zajištění úrovně celé výpravy.


4)Zmizík-světáctví,veselé žertovné příhody a zážitky.


5)Ricous


6)Long


7)Long 2


8)Martin Harák -noviny ČD.


9)Sphinxx


10)Lamiczka


11)Lamiczka dcerka


12)Maxmilian


13)Sborez


14)Bert-Orlíkový král 


15)Maxel-kulinářské záležitosti


16)Maxmilian dcerka


17)Sphinxxova paní


18)Spinxxova dcerka


19)KDR-dárce,Alfa král ČR


20)paní Petra


21)Saša


22)Jedla-několikanásobný mistr republiky v plavání,olympionik,majitel prvních lepších Hujeru.


23)SonnyC-přednáška o zbraních a nábor pro podnik ČD .


24)reservé Maxelova paní


25)Ondra,dárce


26)Fery,dárce 


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu se synátorem (8) a pojmuli jsme to jako "Den s ČD", razíme v 7:43 z UL směr Praha. Máme nějakou "zvýhodněnou" jízdenku pro 2 dospělé a 3 děti do 15 let, tak můžeme vzít "stopaře". Z Prahy dále 9:42 Pendolínem, zpátky PU - PHA 15:09 (Kopernikus) a PHA - UL 16:21 (C.M. von Weber) - stačí si dokoupit místenky (kdyžtak sdělím naše čísla, ať sedíte poblíž) a může někdo s náma.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste drobna otazka,pojedou i deti.Mam tam na zem sehnat nejaky koberec,od malyho Peti ukrast neco z

lega Dupla pro zabaveni? Treba to neni potreba,napadlo mne to proto,ze jedou i starsi lide.

Ti casto potrebuji na konzumaci rumu klid.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...