Přejít na obsah

Vlaková jízda Chronomagu


hopa26

Doporučené příspěvky

Já beru malou 3,5 roku. Pojali jsme to jako výlet vlakem taky, budeme to mít ale jednodužší jak Ricouš a jedeme jen linku Brno - Pardubice  pak to stejné zpět... 

 

Já zatím držím čistej leden, tak to tam snad neporuším a rumu se vyhnu. Si skoro říkám, jestli to není ostuda a nezabírám zbytečně jen místo :)

Malá je stydlín....prvních 10 minut, pak ji asi budeme fuk, ale něco na rozptýlení pro ni beru sám :)

 

Mám vzít nějaký hodinky, nebo to tam nikoho nebude zajímat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chtěl byc moc poděkovat Hopovi za uspořádání téhle fajn akce, Maxelovi za parádní výkrmnu a všem ostatním za pokec a příjemně strávený půlden. S dcerou jsme si to dnes moc užili, je fajn potkat jednou za čas tu místní bandu i osobně:) Škoda, že ten zmizík byl zmizelej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panáčci, bylo to fajn. Seděli jsme sice osamoceni vzadu, ale rad jsem Vás poznal a doufám v nějaké další setkání. Petrovi velký dík za to co se nesmí sdílet a zveřejňovat. Užil jsem si to možná víc, než můj kluk :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc dojaty.Uz frcim dalsi vlacek,tak sepisu jen kuse info,jdu do prace i zitra .

Diky za darek,ten mi vyrazil dech.Vyfotim a povim o nem pozdeji.

Ohromny dik Maxelovi,snedlo se 98 procent pohosteni,piti mi ale zbylo,takze tady musite jeste pridat :D

Nic jste neznicili,souprava je ve "vůni" a nikdo by nepoznal,ze tu probihal hodokvas.

 

Diky moc i za vstricny pristup respektovanych osobnosti fora ,ktere se dokazali povznest nad vyhrocene vasne a dokazali je ulozit spolecne s rumem na dna svych dusi.

 

Mam jeste dalsi prijemne prekvapeni,pochlubim se s fotoreportem,az bude chvilka casu.

 

Diky Vam vsem,ze jste si nasli cas a chut dorazit.

Hezky zbytek vikendu.

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za skvělou atmosféru a prima pokec! A samozřejmě za slova chvály. Ačkoliv ten Longův lajt-bůček se všem těm mým výtvorům může směle podívat do očí ; Míro díkes! Rád jsem si zas k pár dalším přezdívkám dosadil xichty, fajn to bylo. Aj Zmizík nakonec dorazil, ikdyž jen na ?doutníček?.

 

Jak už padlo, příště bych klidně natáhnul trasu, ať je šance pokecat se všemi. Praha-Vídeň-Praha je imo skvělej nápad, spojit to i nějakou kultůrou bysme mohli (nebo to tim aspoň vokecat).

 

Před chvílí jsem konečně dosednul doma do křesla a za chvíli to vidim na šlofíka, jsem KO :)

 

Hopovi každopádně velký dík za organizaci celé akce!

(a Petře bacha, nefikni se, je fakt vostrej)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...