Přejít na obsah

Vlaková jízda Chronomagu


hopa26

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nojo, to jsem to zas vymnouk ale aspon za ten skok jsem rad. Moc me potesilo poznat Maxela (vysluzku jsem sezral v podstate celou v aute - bylo to uplne vynikajici!) a Lamiczku, hrozne rad jsem se po letech videl s Kamilem (vsechno cajk, jsem pohrk) a mrzi me, ze jsem zapomnel, ze uz jsem jednou videl Ricouse. Kdyz von je tak nezapamatovatelnej. :D :D Sphinx, Long, super. Ale hlavne: Hopa na hrad! Zilo by se nam lip, verim tomu.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Protože se snažím (asi zase marně) hubnout, nic jsem nejedl, ale dětem to moc chutnalo, Radku. Rád jsem vás všechny zase po čase viděl a tak nějak jsme se neurčitě a předběžně domluvili, že uděláme na jaře nebo před prázdninami nějakou sešlost ve stylu legendární Jihlavy nebo skvělých Jeseníků.

 

A Petře ještě jednou díky za spoustu práce se skvělou organizací akce nejenom vlakové, ale celého projektu pomoci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam opravdu radost,diky za darky i slova chvaly.Krome nadherneho noze jsem dostal jeste vlastnorucne vyrabenou medovinu,vino a hodinky. Ty odtajnim s takovym povidanim ,ma to prima pozadi,zaslouzite si vysvetleni.

Uz jsem z prace doma. Ve dverich vitaci od pusa manzelky. Jak je pysna,na kluka v monterkach. :D

Usnu unaveny,ale spokojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si říkal, jestli nechcete v Pardubicích spáchat nějakej sraz. Z Prahy je to co by kamenem dohodil, kolikrát jede člověk dýl MHD po Praze a z Brna to taky není žádná trága....hlavně jsem Hopovi slíbil nějaký primky a nakonec na to nebyl čas :(

 

Jinak co se týká chalupy, tak už jsem tuším jednou navrhoval tuhle http://www.4kocky.cz/index.php

 

Je to pro 36 lidí, což by mohlo stačit, apartmány jsou velký a hlavně je tam velká společenská místnost s vlastním výčepem, takže kulinárně by to mohlo být relativně vyhovující. Kuchyň je v každým apartmánu, tak se dá uspořádat závod, kdo upeče lepší dietní bůček :D

 

Zde fotky http://www.4kocky.cz/index.php/fotogalerie/apartmany

Poslední 3 jsou z té společné místnosti a vypadá to dost použitelně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam tu nejake doplnujici informace.

V mailu mam zip fotek,ktere nafotil novinar pan Harak,brzy vyjde clanek ,ktery sem potom vlozim.

Pokud je chcete zaslat na mail,dejte mi ho do SZ.

Tady vystavim jen jednu spolecnou po prijezdu do Hlinska.

 

Take uz jsem vyfotil darek,ktery jsem od Vas dostal,chlubim se s nim a samozrejme ho vezmu na sraz k Patrikovi v Pcich.

Mrzi mne,ze jsem nevidel  hodinky,co jste sebou ve vlacku meli,doufam ze bude jeste prilezitost se nekde videt abych se tomu mohl venovat v klidu a mit nejake otazky.

 

Na reditelstvi Ceskych drah byli velmi poteseni uspechem akce,hodne mi pomohli organizacne ,uhradili mi spolecnou jizdenku ,takze jim timto dekuji.

 

Abych to nejak uzavrel,klaplo to uplne perfektne.Vychazi mi z toho jeden zaver.

Pomahat a delat radost je uchvacujici pocit. Zkuste si to taky.

Diky.

 

 

 

 

 

post-1144-0-80174500-1517756302_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...