Přejít na obsah

SKX007 ceny u nás


husokachna

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Vidím, že o tom fakt nemáš vůbec páru, jak to funguje. Ano, šedivky jsou samozřejmě z oficiálních zdrojů. Vznikne přebytek (jedno z jakého duvodu - lokální prodejce chce dosáhnout na větší slevy od výrobce, lokální prodejce chce získat větší objemy, aby mohl dosáhnout na limitky a na modely, které jsou určeny jen pro větší trhy, etc., etc...) a tento přebytek je potřeba udat. Lokální prodejce nákupem dosáhl svůj cíl a potřebuje se přebytků zbavit a získat kapitál na další obchod a tak je "pod rukou" nabídne na trh za nákupní ceny, případně mírně pod cenu, jelikož ztrátu dokáže pokrýt z jiných příjmů. Ale tento prodej je podmíněn tím, že tento objem hodinek nebude oficiálně servisovat. Takže šedivka musí záruční opravy pokrýt z vlastních zdrojů. Takže na těchto hodinkách lokální prodejce nevydělá, ale jejich objem mu nebude produkovat další ztráty...

Ano, to je vskutku dojemný příběh a možná mu i někdo neznalý uvěří. Já ovšem ne, sorry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nemáš pravdu... Ale ty prostě nezměníš názor (protože to je opravdu jen názor) ani když ti řeknu, že tohle vím s neochvějnou jistotou.

Pravdu samozřejmě mám a byť se ti to nelíbí, tak s tím stejně nic nenaděláš :) A o nasazení reklamy se lze přesvědčit pouhým pohledem na zdejší a zahraniční TV stanice, kdy ve stejný okamžik je totéž vysíláno všude. A dává to také smysl, aby to tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pokud jen neblábolíš a nemlžíš ty, pak buď konkrétní a uveď pro své tvrzení důkaz!

Můj důkaz je třeba u Citizenu a firmy Goldtime, která píše úplné nesmysly na adresu tzv. šedivek http://www.citizen.cz/cs/obchody/ Jinak by bylo dobré, abys ty nějak podpořil svoje názory, samozřejmě také důkazem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Kdybych nebyl slušně vychován, musel bych konstatovat, že jsi ignorant a debil. Takto si jen povzdychnu a nechám tě svému osudu...

Tím jsi jenom potvrdil, že mám pravdu, protože pokud je oponent v koncích, tak se začne uchylovat k vulgaritám v domnění, že svůj názor prosadí. Samozřejmě se tak nestane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravdu samozřejmě mám a byť se ti to nelíbí, tak s tím stejně nic nenaděláš :) A o nasazení reklamy se lze přesvědčit pouhým pohledem na zdejší a zahraniční TV stanice, kdy ve stejný okamžik je totéž vysíláno všude. A dává to také smysl, aby to tak bylo.

Okej, takže moje spolupráce s distributory značek, která probíhá opačně než ty píšeš, se zřejmě odehrává v nějakém alternativním vesmíru.

Končím, protože tu jen opakovaně ukazuješ, že jsi úplně mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okej, takže moje spolupráce s distributory značek, která probíhá opačně než ty píšeš, se zřejmě odehrává v nějakém alternativním vesmíru.

Končím, protože tu jen opakovaně ukazuješ, že jsi úplně mimo.

Nějaká tvoje spolupráce je zajímavá asi stejně jako volba prezidenta v Zimbabwe, resp. jaká pravidla hry si kde s kým domluvíš je tvoje věc. A že končíš, je jenom dobře, protože aspoň nebudu muset na ty nesmysly, co tady z tebe pořád padají, dál reagovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Oponent není v koncích. Oponent rezignoval pod tíhou hlouposti...

Oponent je v koncích, protože jeho srdceryvnému příběhu o šedivkách, jenž nakupují přebytky, ten druhý neuvěřil. A samozřejmě ani nemohl, protože ony šedivky běžně prodávají i modely, které rozhodně k nadnormativním zásobám nepatří. Zkus zase jiný příběh, třeba to napodruhé klapne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaká tvoje spolupráce je zajímavá asi stejně jako volba prezidenta v Zimbabwe, resp. jaká pravidla hry si kde s kým domluvíš je tvoje věc. A že končíš, je jenom dobře, protože aspoň nebudu muset na ty nesmysly, co tady z tebe pořád padají, dál reagovat.

To jsou pravidla, která platí a která odporují tomu, co tu celou dobu tvrdíš. Už ses v tom nějak ztratil, odborníku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oponent je v koncích, protože jeho srdceryvnému příběhu o šedivkách, jenž nakupují přebytky, ten druhý neuvěřil. A samozřejmě ani nemohl, protože ony šedivky běžně prodávají i modely, které rozhodně k nadnormativním zásobám nepatří. Zkus zase jiný příběh, třeba to napodruhé klapne :D

Jak si představuješ nadnormatívni zásoby? Je těžké si představit, že šedivka dlouhodobě spolupracuje s distributorem z důvodů, které už jsem uvedl a domluví se předem s distributorem, jaké modely mu má tento objednat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuvědomuji, protože to je tvůj subjektivní dojem a ten je mně akorát tak v místech, kam Slunce nesvítí. Největší problém zdejšího fóra je v tom, že část jedinců má velké potíže akceptovat názor druhých a uchylují se k vulgaritám. Já osobně to naštěstí beru s humorem, ale mnozí jiní ne a pak už to jenom jede :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

To jsou pravidla, která platí a která odporují tomu, co tu celou dobu tvrdíš. Už ses v tom nějak ztratil, odborníku ;)

Pravidla platí jenom taková, jaká si smluvní strany dohodnou. To není zákon, který platí stejně pro všechny. Takže já se neztrácím v ničem, ale ty to máš krapet popletené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jak si představuješ nadnormatívni zásoby? Je těžké si představit, že šedivka dlouhodobě spolupracuje s distributorem z důvodů, které už jsem uvedl a domluví se předem s distributorem, jaké modely mu má tento objednat?

Ale to píšeš ty sám, že vznikne jakýsi přebytek, který je potřeba udat. To opravdu nejsou moje slova, protože já si nic takového nemyslím. A šedivka je prázdný pojem, protože takový prodejce to pouze nakoupí někde u oficiálního distributora v cizině a ne u distributora v ČR. Ovšem na tom není nic závadného. A proč to mají distributoři v cizině levnější, než distributoři v ČR, to je asi otázka přímo na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...