Přejít na obsah

SKX007 ceny u nás


husokachna

Doporučené příspěvky

Napřed popiš, co si představuješ pod takovým pojmem "distributor", abych byl v obraze.

Promiň, ale google snad používat umíš a přesnou definici si najít umíš. Pokud to nevíš, tak tady jen plácáš a svá moudra taháš někde z oblasti kolem vlastní paty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Četl jsi také důvody, kvůli kterým distributor ten přebytek vytváří?????

 

A opakuji svou otázku: odkud bereš svá moudra??????

To jsou ale tvoje "důvody" neboli jakási tvoje teorie, která je úplně mimo. A svoje moudra beru třeba v tom, že kdyby ty údajné šedivky byly tak problematické, tak sám výrobce proti nim zakročí. Což se samozřejmě neděje, takže celé je to jedna velká pitomost a opět zopakuji, že pouze s cílem obhájit nadsazené ceny, poněvadž nejvíc prskají právě ti, jenž mají ceny nejvyšší.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Promiň, ale google snad používat umíš a přesnou definici si najít umíš. Pokud to nevíš, tak tady jen plácáš a svá moudra taháš někde z oblasti kolem vlastní paty...

Nejde o definici, ale o to, co si pod tím představuješ ty sám v souvislosti s hodinkami. Protože podle obecné definice je distributorem klidně i např. Timestore. A s touto firmou zkušenosti jako klient mám. Stejně jako s firmou Goldtime, Altro apod., kde jsem taktéž nakupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj důkaz je třeba u Citizenu a firmy Goldtime, která píše úplné nesmysly na adresu tzv. šedivek http://www.citizen.cz/cs/obchody/ Jinak by bylo dobré, abys ty nějak podpořil svoje názory, samozřejmě také důkazem.

Co na té stránce považuješ za nesmysl. Větu "U neautorizovaných prodejců hrozí riziko, že zakoupíte plagiát, nedostanete český manuál a dostatečné informace o původu zboží. Navic se připravujete o prodlouženou pětiletou záruku." Nebo myslíš že je nesmyslný ten seznam prodejců? Ten odkaz žádný důkaz pro Tvé tvrzení není. Neustále tu argumentuješ tím, že část jedinců tu odmítá akceptovat názor druhých, což je ale primárně i Tvůj problém.

..A svoje moudra beru třeba v tom, že kdyby ty údajné šedivky byly tak problematické, tak sám výrobce proti nim zakročí...

A na základě čeho by tak udělal. To, že něco je nelegitimní, neznamená, že je nelegální. Psal jsem o tom výše, ale to by si musel nejenom umět číst, ale hlavně být schopen pochopit obsah.

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže máš zkušenosti jako zákazník u prodejce...

 

 

A kde bereš ta moudra kolem práce distributora????

A kde je bereš ty? :D Leda podle nějakého konkrétního distributora, přičemž se naivně domníváš, že co je u jednoho, to musí být automaticky stejné i u všech dalších.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na té stránce považuješ za nesmysl. Větu "U neautorizovaných prodejců hrozí riziko, že zakoupíte plagiát, nedostanete český manuál a dostatečné informace o původu zboží. Navic se připravujete o prodlouženou pětiletou záruku."Nebo myslíš že je nesmyslný ten seznam prodejců? Ten odkaz žádný důkaz pro Tvé tvrzení není. Neustále tu argumentuješ tím, že část jedinců tu odmítá akceptovat názor druhých, což je ale primárně i Tvůj problém.

A na základě čeho by tak udělal. To, že něco je nelegitimní, neznamená, že je nelegální. Psal jsem o tom výše, ale to by si musel nejenom umět číst, ale hlavně být schopen pochopit obsah.

Na té stránce je snad vylhané úplně vše, protože proč by mělo hrozit, že dostanu plagiát? Když na věc přijde, tak ten mohu dostat kdekoliv. Že se připravuji o záruku 5 let? Ale tu někteří prodejci, třeba Timestore, dávají. CZ manuál je snad podmínen přímo zákonem, takže to nemá smysl komentovat a informace o původu zboží jsou co? Že to vyrobila fabrika někde v Asii? To mně řekne/neřekne jak údajná šedivka, tak tzv. AD.

A pokud jde o to, že bych neakceptoval názor druhých, tak to se dost pleteš - když s názorem někoho nesouhlasím, tak se neuchyluji k vulgaritám, ale prostě jeho názor buď v tichosti přejdu, anebo ho rozporuji, což je zcela legitimní. Od toho je také diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Za svůj život jsem pracoval u čtyř distributorů s různým sortimentem. Základní pravidla fungování jsou stejná...

Abych to nějak ze své strany ukončil, protože toto nikam nevede, každý máme svůj názor a klidně si ho můžeme nechat i nadále - neoficiální prodejce se ničeho protiprávního nedopouští, což je to hlavní. Další věci ohledně prodeje (záruka, servis apod.) si musí každý zákazník zvážit sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na té stránce je snad vylhané úplně vše, protože proč by mělo hrozit, že dostanu plagiát?...

Zřejmě záměrně pomíjíš případ fake od Tissotů, které prodával Timestore a o kterém musíš vědět, protože si na to v příslušném vláknu rovněž reagoval. A tak je to tady s Tebou ve většině případů: pro argumentaci si vybíráš pouze, to co se Ti hodí do krámu a záměrně přehlížíš to, co Tvé tvrzení nepodporuje :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu. Já dnes měl prostě chuť zkusit dovést diskuzi jednou až do konce. Jakéhokoliv...

Ale předem mi bylo jasné, že vyhrát nemůžu, protože když se člověk dohaduje s debilem, tak je málokdy poznat, kdo tím debilem vlastně je.

A touto bombou bych dnešní díl ukončil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom samozřejmě vím, stejně jako například o faux pas jednoho zdejšího moderátora, který nechtíc prodal fake. A to se podle toho začne usuzovat, že jsou to podvodníci? Proboha lucide...

Pleteš dohromady jablka a hrušky a Tvá argumentace je ve stylu Ujfalušiho: "Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí!" Reagoval jsem pouze konkrétním příkladem na Tvou větu  "proč by mělo hrozit, že dostanu plagiát?" :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší problém zdejšího fóra je v tom, že část jedinců má velké potíže akceptovat názor druhých a uchylují se k vulgaritám. Já osobně to naštěstí beru s humorem, ale mnozí jiní ne a pak už to jenom jede :)

 

Prosím, choď pred zrkadlo a prečítaj svoju vetu bez časti s vulgaritami nahlas. Veľakrát. A s humorom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...