Přejít na obsah

SKX007 ceny u nás


husokachna

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Pleteš dohromady jablka a hrušky a Tvá argumentace je ve stylu Ujfalušiho: "Nic jsem neplatil, a ta částka taky nesouhlasí!" Reagoval jsem pouze konkrétním příkladem na Tvou větu "proč by mělo hrozit, že dostanu plagiát?" :)

Aha, takže podle toho, že onen moderátor jednou nechtíc prodal fake se bude všude psát, že u něho hrozí, že dostanu plagiát? Zajímavá úvaha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Inak dík za tip na film, už som dlho nevidel nejakú komédiu s Luďkom Sobotom.

Chudák Luděk. Ako ho poznám, tak je to veľmi inteligentný človek a fakt sa nedá s týmto individuom zrovnávať...

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JanNovakJan: to ze nekdo zije v Bratislave, tak to znamena, ze je neco mene?

Mozna lepsi zit v Blave, nez v Bucovicich :)

Tohle neni fair a take tak podle toho pisu!

Bez si dat panaka a hod se do klidu ;)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JanNovakJan: to ze nekdo zije v Bratislave, tak to znamena, ze je neco mene?

Mozna lepsi zit v Blave, nez v Bucovicich :)

Tohle neni fair a take tak podle toho pisu!

Bez si dat panaka a hod se do klidu ;)

Psal jsem něco takového? Nepsal, takže už radši nepij, když máš po alkoholu halucinace :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JanNovakJan: psal ale v obalu. Nezlob se, ale ja myslel, ze jsi pragmatik a praktik, cili tak-tik, ty jsi nekdy tik-tak.

Kdyz poskocis, slysis jak to chrasti? tik-tak, tak....

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi tu diskusi obohatil

 

Nezlob se na mě, ale tato diskuze ztratila pojel už nedke na druhe straně, od teto doby je to jenom boj dvou názorů. Bohužel tyto poznatky nejsou nijak podložene a je to jen takové bezvýznamné blabolení. Myslím, že admin už do toho měl skočit a nenechat to dojít tak daleko, že tu jsou 3 strany o ničem.

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje poznatky jsou podložené reálnou prací a znalostí prostředí, ve kterém se pohybuji. Za to, že to druhá strana nechce pochopit, opravdu nemůžu...

A ano, neměl jsem se vůbec zapojovat. Měl bych klid.

Tak to holt v životě bývá, že má druhá strana jiný názor a zrovna ten tvůj neakceptuje. Zřejmě ti okolí vždycky všechno odkývá a nejsi zvyklý, když je tomu jinak :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to holt v životě bývá, že má druhá strana jiný názor a zrovna ten tvůj neakceptuje. Zřejmě ti okolí vždycky všechno odkývá a nejsi zvyklý, když je tomu jinak :)

A to je to, co tu celou dobu řešíme :) Já ti říkám, že 1+1 jsou 2, ale ty máš názor, že to jsou 3.

Ale máš pravdu, názor může mít opravdu každý. Jen by ho někteří nemuseli mermomocí ventilovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je to, co tu celou dobu řešíme :) Já ti říkám, že 1+1 jsou 2, ale ty máš názor, že to jsou 3.

Ale máš pravdu, názor může mít opravdu každý. Jen by ho někteří nemuseli mermomocí ventilovat.

Ne - já ti říkám, že 1+1 jsou 2, ale ty máš názor, že to jsou 3. A tak můžeme pokračovat donekonečna neboli každý má svoji pravdu a žádná skutečná neexistuje :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...