Přejít na obsah

SKX007 ceny u nás


husokachna

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 261
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Děkuji za výhrůžky, jenom to vypovídá o tom, že všechny moje příspěvky jsou opodstatněné, protože když už jsou jiní diskutující opravdu v koncích, tak není nic snadnějšího, než si na pomoc zavolat kamaráda-moderátora, aby vše vyřešil z pozice síly - ten tomu Novákovi přece ukáže, zač je toho loket a na nás starou gardu si vyskakovat nebude, že? Ani se nedivím, že to tady jde o 10 k 5. Howgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně mi ban dejte. Porušil jsem pravidla. Vědomě. Musel jsem. Fakt. Protože jsem projev JNJ sledoval i jinde.

Edit: Chtěl se jen hádat. A vůbec nerespektoval, že někdo může mít nikoliv názor, ale znalost. Rozdíl těchhle dvou věcí neuzná jen debil.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po banu pro JNJ je už fuk o čem byla debata, dostal po kebuli a ??? Tak už to chodí, psal tady svoje názory, bez urážky kohokoli a zatím co jiní vševědové k názoru znají taky přesné titulování odpůrce jejich pravd, (což je mimochodem jistě strašně odvážný čin, takto neosobně) ten vychovaný to schytal, tak to v této (naší české) společnosti chodí! Gott mit uns :notworthy:

 

Jarett: já myslim že jsou u nás "J" v prodeji, teď nevim z hlavy kde, ale kouknu a dám to sem.

Upraveno uživatelem Panchart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obrátím téma tam, kam patří ... jak je to s japonskou J verzí ? Ty se do Česka, potažmo Evropy, asi nevozí oficiálně, ne ? 

 

Nikde jsem je neviděl. Ani v těch pár kšeftech kde jsem viděl nějaké seiko tak většinou nebyli ani SKX. Pokud J verzi tak jedině dovest.

Myslím si, že by ktomu potencialní AD neměl ani důvod. Pokud se nepletu, tak je to jen verze určená pro jiny trh a kromě nápisu 21 jewels nic  navíc nezískaš.

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...