Přejít na obsah

Dotaz


bety

Doporučené příspěvky

Přišel jsem k takové sadě,má to nějakou hodnotu?

 

 

Jestli je to Fake, tak maji hodnotu tak 30 - 100 Dollarů každé, podle kvality.

 

V případě že jsou to originály, tak máš na nějaké pěkné kabrio na léto :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem jacob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla mna je to ta - Tebou uvedena - prva varianta...

Z čeho jsi to poznal? Nevíme, jak k těm hodinkám přišel, třeba je zdědil po strýčkovi z Ameriky. Takže podle způsobu nabytí podle mě nic usuzovat nemůžeš, tak jedině tedy dle té fotky. Co se ti na ní nezdá? Já, jako totální laik na Rolex, bych se rád nechal poučit. Budu na ně muset někdy mrknout, zatím jdou úplně mimo mě.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím vás zklamat - z těch fotek je naprosto jasné, že jde o fake! Proč? Ani jeden z číselníků neodpovídá zkutečnosti-špatná velikost loga i ostatních nápisů, indexy jsou moc "tučné". Takzvaná Cyclops lens - čočka nad datumovým věncem zvětšuje méně než u pravého safírového sklíčka Rolex, u modelu GMT Master II je nesprávná velikost korunky, lunety jsou potištěny nesprávnou tloušťkou indexů i čísel. Celkový dojem: špatně provedený fake!

P.S.:Jinak - prodejní hodnota těchto hodinek - pokud by ovšem byly pravé by se pohybovala někde mezi 6OOO-7000Eur za všechny tři kousky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Musím vás zklamat - z těch fotek je naprosto jasné, že jde o fake! Proč? Ani jeden z číselníků neodpovídá zkutečnosti-špatná velikost loga i ostatních nápisů, indexy jsou moc "tučné". Takzvaná Cyclops lens - čočka nad datumovým věncem zvětšuje méně než u pravého safírového sklíčka Rolex, u modelu GMT Master II je nesprávná velikost korunky, lunety jsou potištěny nesprávnou tloušťkou indexů i čísel. Celkový dojem: špatně provedený fake!

P.S.:Jinak - prodejní hodnota těchto hodinek - pokud by ovšem byly pravé by se pohybovala někde mezi 6OOO-7000Eur za všechny tři kousky.

Tyjo, díky. Klobouk dolů.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...